575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki Arpa

Linia grzejników Arpa to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną pięknego, minimalistycznego i wydajnego źródła ciepła, który będzie stanowił modny dodatek, bez względu na zmieniające się trendy wnętrzarskie. Nowoczesny design w połączeniu z wysoką wydajnością cieplną to znak charakterystyczny grzejników projektu Irsap.

Wielowymiarowość ciepła

Projektanci Irsap stworzyli niezwykłą bryłę grzejnika, którego charakter będzie zmienną formą wyrażania stylu mieszkańców. Harmonijnie osadzone na kolektorach rurki występują w trzech wielkościach, w zależności od wybranego przez Państwa modelu. Najmniejsza średnica rzędu 12 mm będzie idealną ozdobą niewielkich przestrzeni, nie obciążając jej wizualnie stworzy niezwykle przyjemny i ciepły klimat. Arpa 18 zawiera rurki o średnicy 18 mm i pozwoli stworzyć zdecydowanie bardziej wydajną bryłę grzejnika, która doskonale sprawdzi się w dużych wnętrzach. Ze względu na uzyskanie większej powierzchni oddawania ciepła, jego obieg w pomieszczeniu będzie dużo bardziej swobodny i efektywny, przez co uzyskanie optymalnej temperatury we wnętrzu odbędzie się w krótszym czasie. Dla najbardziej wymagających i trudnych powierzchni został stworzony model Arpa 23, którego profile osiągają średnicę aż 23 mm! To idealna propozycja dla nowoczesnego stylu mieszkań w klimacie industrialnego loftu, lub klasycznych, wysokich kamienic. Każdy z tych modeli zapewnia wyjątkowy efekt, który zapewni przyjemną dla oka grę światłocieni, tworząc ciekawą, dekoracyjną instalację naścienną. Poprzez dokonanie wyboru jednego ze specjalnych kolorów spośród firmowej palety barw uzyskają Państwo efekt najlepiej oddający Wasz styl i charakter.

Perfecyjne dopasowanie

Niezwykle istotnym elementem, który wpływa na efektywność grzania jest rozpoznanie potrzeby pomieszczenia na ciepło. Irsap zdecydował się na trzy wielkości profili grzewczych, decydując się na wzbogacenie modelu Arpa o dodatkowy rząd rurek. Zwiększona w ten sposób wydajność i moc grzejnika pozwala dopasować go najtrudniejszego, otwartego wnętrza. Klasyczny, jednorzędowy model sprawdzi się w pozostałych typach pomieszczeń. Co istotne wysokości Arpa rozpoczynają się od 130 mm osiągając wartość do 2520 mm, zatem to uniwersalne rozwiązanie do każdego typu pomieszczenia, zarówno wypełniając niewielkie przestrzenie przy występowaniu skosów na poddaszu, jak i spełniając się w roli grzejnika podokiennego, oraz solidnej naściennej instalacji przy wykorzystaniu maksymalnej wysokości.

Grzejnik Arpa 23 - 2 Poziomy

Grzejnik Arpa 23 - 2 Pionowy

Grzejnik Arpa 23 Poziomy

Grzejnik Arpa 23 Pionowy

Grzejnik Arpa 18 - 2 Poziomy

Grzejnik Arpa 18 - 2 Pionowy

Grzejnik Arpa 18 Poziomy

Grzejnik Arpa 18 Pionowy

Grzejnik Arpa 12 - 2 Poziomy

Grzejnik Arpa 12 Poziomy

Grzejnik Arpa 12 - 2 Pionowy

Grzejnik Arpa 12 Pionowy

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.