575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Akcesoria

Akcesoria dekoracyjno techniczne od Irsap są uzupełnieniem bogatej oferty grzejników dekoracyjnych, która ma na celu nie tylko zwiększenie funkcjonalności, ale również zwiększają bezpieczeństwo użytkowania przez dedykowane i idealnie dopasowane akcesoria.

Wieszaki, które zachwycają

Grzejniki od lat służą nam jako podstawowy element wyposażenia wnętrz, który zapewnia komfort i optymalną temperaturę, a w razie potrzeby przeobrazi się w funkcjonalną suszarkę. W przypadku kiedy zawieszenie tekstyliów jest utrudnione, np ze względu na w pełni wykorzystaną powierzchnię, lub gładką taflę na której odwieszenie odzieży jest utrudnione- z pomocą przychodzą dedykowane wieszaki oraz relingi. Akcesoria oferowane przez markę Irsap przybierają fantazyjne kształty, które nie tylko sprawią, że odwieszanie ręcznika będzie łatwe i przyjemne ale również efektowne. Producent dopuszcza możliwość wyboru spośród kilku wariantów wykończenia, dając Państwu możliwość otrzymania efektu wizualnego zgodnie z oczekiwaniami.

Przyłącza hydrauliczne

Zwykle najmniej widoczny element składowy grzejnika, który odgrywa w całym procesie grzewczym najbardziej istotną rolę. Czym właściwie są zawory? Jest to niezbędny element który reguluje lub odcina przepływ wody pomiędzy siecią centralnego ogrzewania a grzejnikiem, co ma istotne znaczenie, ponieważ przez te zawory ciepła woda wypełnia rurki grzejnika, bądź odcina się jej dopływ, umożliwiając konserwację, bądź jego wymianę. Irsap jako marka o pozycji ogólnoświatowej podczas projektowania akcesoriów skupiła się na dopasowaniu swoich produktów do standardów europejskich, dlatego też ujednoliciła wymiary zaworów do 1/2”. Warto podczas zakupu grzejnika rozważyć możliwość doposażenia go o dedykowane zawory, ponieważ idealnie dobrane i współpracujące ze sobą elementy gwarantują najwyższy poziom ciepła i bezpieczeństwo. Zależy nam na świadczeniu najwyższej jakości usług, dlatego przed wyborem elementów składowych grzejnika zachęcamy do analizy przyłączy oraz materiałów sieci centralnego ogrzewania w Państwa domu, wiedza ta pozwoli na najlepszy dobór odpowiednich zaworów oraz głowic termostatycznych.

Elementy maskujące i uchwyty

Wśród pozostałych elementów, jakie występują w ofercie Irsap są niezbędne rozety, które w estetyczny sposób maskują przyłącza, czyniąc całą instalację grzewczą bardziej przyjemną dla oka. Śmiało można stwierdzić, że każdy z dedykowanych akcesoriów jest elementem niezbędnym, który ma realny wpływ na funkcjonowanie urządzenia, nie inaczej jest z uchwytami do montażu naściennego, lub mocowania podłogowego, które dopasowane są kolorystycznie do wybranej przez Państwa barwy grzejnika.

 

Akcesoria do montażu podłogowego

Akcesoria do montażu ściennego

Grzałki elektryczne

Złączki, adaptery i dodatkowe akcesoria

Zawory i głowice

Wieszaki i relingi do grzejników

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.