575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki łazienkowe

Łazienka to najbardziej wymagające pomieszczenie w całym domu, wieczorny rytuał kąpieli powinien wypadać w najlepszej, optymalnie dopasowanej temperaturze powietrza, żeby użytkownikom przynieść komfort i relaks. Najważniejszą cechą grzejnika łazienkowego jest również jego funkcjonalność, oraz niecodzienna stylistyka, nadająca wnętrzom charakteru. Pytanie tylko, czy istnieje taki grzejnik, który spełni te wszystkie cechy? Przyjrzyjmy się bliżej propozycjom marki Irsap i przekonajmy się, że ideały jednak istnieją!

Łazienkowy, czyli jaki?

Zdecydowanym designem, który dominuje w przestrzeni łazienkowej, są z całą pewnością ponadczasowe modele drabinkowe. Cenione za funkcjonalność, prostotę i design, który może być nieustannie modernizowany, lecz zawsze pozostanie modny. Optymalne odległości pomiędzy profilami umożliwiają wykorzystywanie grzejnika jako suszarki do odzieży i tekstyliów, wypierając powoli z wnętrz te klasyczne, rozkładane zajmujące dużo miejsca akcesoria. Grzejniki tego typu pozwalają również zakończyć wieczorną kąpiel, zapewniając otulenie się przyjemnie ciepłym ręcznikiem. Jednak łazienka niekoniecznie musi być wyposażona w klasyczny wzór grzejnika, otóż w ofercie Irsap dostępne są również modele grzejników panelowych, czy funkcjonalnych- stylizowanych na regały jak np Quadraqua, których nieoczywista forma zadba nie tylko o komfort termiczny, ale również estetykę wnętrza. Zapoznaj się z pełną ofertą, jaka jest dostępna na naszej stronie i wybierz model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Jaki rodzaj grzejnika będzie najbardziej odpowiedni do mojej łazienki?

To, czym kierujemy się przy wyborze najlepszego źródła ciepła, to z całą pewnością moc i jakoś wykonania grzejnika. Stalowe modele z logo Irsap cechują się wysoką jakością wykonania z dbałością o detale, gwarantując długi okres bezawaryjnego użytkowania i podnosząc bezpieczeństwo pracy. Wśród modeli, które w sposób szczególny polecamy do łazienek są z całą pewnością drabinki. Czy zdecydują się Państwo na funkcjonalną suszarkę Get Up czy subtelny i minimalistyczny Page, zapewnicie sobie komfort na najwyższym poziomie. Łazienka, to niejednokrotnie takie pomieszczenie, w którym nie jest wymagane stałe źródło ciepła, lecz również takie, które jednocześnie dopasuje się do potrzeb użytkowników, dlatego szczególnie polecamy takie modele jak Jazz Elektryczny czy Soul Air Elektryczny, jesteśmy pewni, że te grzejniki pozwolą Wam zapomnieć o dyskomforcie podczas przejściowych pór roku.

 

Grzejnik Ares

Grzejnik Ellipsis B

Grzejnik Filo

Grzejnik Flauto

Grzejnik Flauto2

Grzejnik Funky

Grzejnik Geo

Grzejnik Get Up

Grzejnik Jazz

Grzejnik Kam

Grzejnik Kart

Grzejnik Kart 2

Grzejnik Like

Grzejnik Marea

Grzejnik Net

Grzejnik Novo Cult

Grzejnik Oasi

Grzejnik Oddo

Grzejnik Page

Grzejnik Pareo

Grzejnik Quadre

Grzejnik Rigo

Grzejnik Soul

Grzejnik Vela

Grzejnik Venus

Grzejnik Xilo

Grzejnik Xilo2

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.