575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki Piano

Zdecydowana, a zarazem klasyczna bryła grzejnika Piano, jest kolejną propozycją marki Irsap do współczesnych wnętrz. Nienachalna sylwetka idealnie wkomponuje się w każdy typ aranżacji, nie dominując jej, lecz uzupełniając ją i skutecznie ogrzewając. Szczególnie polecany dla osób, które pragną mieć modny i ponadczasowy grzejnik w swoim mieszkaniu, bez obaw, że po długim czasie nie będzie wpasowywał się w bieżące trendy wnętrzarskie.

Mniej znaczy więcej

Uwielbiany przez wszystkich minimalizm znalazł odzwierciedlenie w konstrukcji grzejnika Piano, otóż projektanci Irsap ukryli dwa kolektory grzewcze o średnicy 30 mm za panelami grzewczymi o przekroju 50 x 10 mm, które zwrócili szerszą stroną do frontu. Ten zabieg spowodował zwiększenie pola grzania, rozszerzając moc pracy i sprawiając, że przepływ ciepłego powietrza w pomieszczeniu jest bardziej swobodny i dociera do każdego kąta. Ten przemyślany zabieg pozwolił uzyskać bardzo dobre parametry równoważąc pobór mocy, w taki sposób, aby uzyskać jak największą oszczędność energii. Niezwykle elegancka i prosta konstrukcja znajdzie swoich miłośników bez względu na to jaki styl jest im bliski, ponieważ grzejnik Piano umiejętnie wpasuje się w otoczenie nie zaburzając go, ani nie dominując.

Grzejnik, który rozumie potrzeby

Piano jest niewątpliwie kolejnym produktem, który jest dowodem na to, że marka Irsap najlepiej rozumie potrzeby klienta i stworzył kolejny model w szerokim zakresie dostępnych rozmiarów, mocy oraz kolorów. Dla tradycyjnych wnętrz zalecamy Piano z pojedynczym szeregiem profili grzewczych, zaś dla tych bardziej wymagających i otwartych, ewentualnie z niewielką ilością miejsca przeznaczoną na montaż grzejnika- wersję podwójną. Wysokość wersji pionowej osiąga wartości od 520 do aż 2520 mm, analogiczne wartości w zakresie długości występują w horyzontalnej odsłonie grzejnika Piano.

Grzejnik Piano Pion

Grzejnik Piano poziomy

Grzejnik Piano2 pionowy

Grzejnik Piano2 poziomy

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.