575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki Sax

Sax to synonim prostej elegancji, która dzięki nienachalnej stylistyce uzupełni wysokiej klasy przestrzeń życiową. Zaufaj doświadczeniu marki Irsap i skieruj swoje zmysły na zupełnie inny wymiar ogrzewania, połączony z najwyższej klasy designem.

Design i jakość

Projekt grzejnika Sax zdobył uznanie wielu użytkowników. Jest to najczęściej wybierany kaloryfer do eleganckich, lecz minimalistycznych wnętrz, który pozwala stworzyć niezwykły charakter otoczenia. Jego zdecydowana forma to zasługa prostokątnych profili grzewczych o przekroju 20 x 25 mm, ze zjawiskowo ściętym końcem, który w pięknej formie załamuje światło na jego powierzchni. Rytmicznie ułożone rurki tworzą zgrabną całość, która dzięki równym odstępom zachowuje wizualną lekkość konstrukcji, co ma szczególne znaczenie w przypadku podwójnego rzędu rurek, ponieważ mimo zwiększonej mocy pracy sam Sax pozostaje subtelny i wyjątkowy. Wykonany w całości z wysokogatunkowej stali będzie trwałym elementem wyposażenia, nie będzie ulegał korozji, zapewniając bezpieczeństwo ogrzewania przez wiele lat.

Perfekcyjnie dopasowany

Cechą charakterystyczną marki Irsap jest szeroki zakres dostępnych rozmiarów, których to bogaty wachlarz umożliwia idealne dopasowanie mocy i wielkości grzejnika do wymagań mieszkańców i potrzeb pomieszczenia. Nie inaczej jest w przypadku modelu Sax, ponieważ jego dwie wersje w położeniu horyzontalnym, albo wertykalnym dają niezliczone możliwości aranżacji. Klient ma możliwość dokonania wyboru spośród szerokiego zakresu wielkości. Długości Sax w wersji poziomej rozpoczynają się od 500 mm kończąc na 2000 mm, zaś wersja pionowa osiąga wysokość od 500 do aż 2000 mm. Grzejnik doskonale odnajdzie się w przestrzeni reprezentatywnej, jak i w ciągach komunikacyjnych, czy nawet w łazience, w której okolicznościowo może służyć jako suszarka do tekstyliów, ponieważ zachowane optymalne odległości w modelu poziomym pozwalają swobodnie zawiesić odzież do ogrzania bądź osuszenia. Niewątpliwie ze względu na jego funkcjonalny charakter, może stać się elementem wyposażenia każdego typu pomieszczenia.

Grzejnik Sax pionowy

Grzejnik Sax poziomy

Grzejnik Sax2 pionowy

Grzejnik Sax2 poziomy

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.