575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki Relax

Kwintesencja prostoty formy i najwyższej mocy ogrzewania to największa zaleta grzejników Irsap z serii Relax. Gładka tafla ze smakiem uzupełnia wystrój nowoczesnych aranżacji zachowanych w minimalistycznym stylu, z którego pomocą poznasz nowoczesną definicję ogrzewania i zaprosisz ciepło na stałe do swojego domu.

Cechy grzejników Relax

Seria grzejników dekoracyjnych Relax charakteryzuje się prostą i czystą linią bryły, gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką i designem. Piękno tej formy zawiera się w prostej płycie czołowej, której powierzchnia zakrywa przyłącza hydrauliczne, dzięki czemu zwiększa się estetyka w bliskim otoczeniu grzejnika. Dedykowane opcjonalne wieszaki, w dwóch wersjach zwiększają funkcjonalność oraz powierzchnię użytkową, przez co możliwe jest osuszenie czy ogrzanie tekstyliów. Wieszak Small to oszczędna w formie prosta linia, zaś Large wyróżnia się eleganckim ułożeniem z wielokrotnym złamaniem linii, oba wieszaki wykończone są wysokiej jakości powłoką galwaniczną. Wyróżniającym się modelem z rodziny Relax jest model Immagina, którego oryginalne załamie powierzchni wydobywa efektowne podświetlenie, którego szeroka gama barw odmienia charakter i klimat pomieszczenia. Przekonaj się już dziś, że ogrzewanie nie musi przybrać nudnej formy, lecz może stać się stylowym i modnym dodatkiem w Twoim domu.

Najważniejsze dane techniczne

Modele grzejników Relax zawierają innowacyjny, ukryty system podłączania hydraulicznego, oraz intuicyjny system montażu naściennego. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar, zaś maksymalna, dopuszczalna temperatura pracy 95°C. Budowa oraz przygotowanie techniczne grzejników Relax sprawia, że jest to idealna propozycja dla systemów ogrzewania niskotemperaturowego jakimi są np. pompy ciepła.

Grzejniki Relax Power

Grzejniki Relax Over Power

Grzejnik Relax Immagina

Grzejnik Relax Renova

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.