575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki chromowane

Grzejniki z powłoką galwaniczną, to zdecydowanie wciąż jeden z najmodniejszych dodatków we współczesnym wnętrzu. Uniwersalny charakter, który idealnie współgra z chromowaną powierzchnią baterii i lustrami, to najlepsza propozycja dla łazienki. Nowoczesne ciepło przestało być ukrywane pod dekoracyjną zabudową, ponieważ dzisiejsze grzejniki stają się głównym elementem wystroju wnętrz, dbając nie tylko o odpowiednią temperaturę ale i wrażenia estetyczne gości i mieszkańców.

Piękno zamknięte w połysku

Biorąc pod lupę dynamiczne zmiany trendów wnętrzarskich, można zauważyć jedną zależność- elementy chromowane towarzyszą nam od zawsze, zdobiąc wiele pomieszczeń w domu. Ten wyjątkowy blask potrafi odmienić charakter wystroju, nadając mu szyku i luksusu. Czym więc jest powłoka galwaniczna? Otóż chrom jest metalem, który stanowi powłokę na powierzchni stalowej konstrukcji grzejnika. Dbałość o detale i odpowiednie przygotowanie stali pod galwanizację to długotrwały i niezwykle wymagający proces, który umożliwia osiągnąć efekt gładkiej tafli lustra na urządzeniu. Chrom jest nie tylko efektowny ale również odporny na uszkodzenia, przez co chroni stal uszkodzeniami mechanicznymi i przed korozją. Przed dokonaniem wyboru należy dokładniej poznać zapotrzebowanie pomieszczenia na ciepło, ponieważ grzejniki pokryte chromem cechują się nieco niższą wydajnością cieplną w porównaniu z modelami malowanymi proszkowo.

Oferta Irsap

W katalogu jednego z najbardziej cenionych producentów systemów grzewczych na świecie, nie mogło zabraknąć propozycji modeli chromowanych z logo Irsap. Wśród prezentowanych modeli znajdą się takie fasony grzejników jak unowocześnione drabinki Novo Cult czy Flauto, ponadczasowe i piękne, nawiązujący do klasyki Venus oraz pokojowe. Przy projektowaniu powyższych modeli grzejników priorytetem było stworzenie konstrukcji, gdzie każdy element i detal będzie miał swoje znaczenie, a ich urok będzie nieustannie zachwycał, mimo przemijającej mody- gwarantujemy, że wymienione modele będą wciąż na szczycie wśród najchętniej wybieranych fasonów wśród grzejników ozdobnych.

Grzejnik Ares Chrom

Grzejnik Arpa Chrom

Grzejnik Flauto Chrom

Grzejnik Novo Cult Chrom

Grzejnik Venus Chrom

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.