575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki ze stali nierdzewnej

W poszukiwaniu niezawodnego materiału do wymagających i wilgotnych pomieszczeń, z pomocą przyszła niezwykle elastyczna i odporna stal nierdzewna. Jej niezwykłe walory zostały wykorzystane do stworzenia wydajnego i solidnego grzejnika w gamie produktów Irsap, które stanowią alternatywę dla stalowych urządzeń w pomieszczeniach kuchennych i łazienkach.

Czym charakteryzuje się stal nierdzewna użyta w systemach grzewczych?

Cechujące się wysokimi parametrami pracy- grzejniki ze stali nierdzewnej są doskonałym przewodnikiem ciepła. Ich krótki czas nagrzewania, oraz długi okres chłodzenia sprawia, że są najlepszą propozycją dla trudnych i wymagających pomieszczeń. Wyżej wspomniany długi czas potrzebny na ochłodzenie stali nierdzewnej jest szczególnie doceniany ze względu na swoje ekologiczne walory, ponieważ jest w stanie ogrzewać pomieszczenie jeszcze kilkadziesiąt minut bez zużywania energii. Niezastąpione w przypadku powierzchni dogrzewanych, bez ciągłej potrzeby pracy, jak np w przypadku łazienek czy kuchni, które również przez stale utrzymujący się wysoki poziom wilgotności, który nie wypływa negatywnie na stan grzejnika. Użyta do produkcji grzejników Irsap, stal nierdzewna jest alternatywnym rozwiązaniem dla modeli z powłoką galwaniczną, ponieważ polerowana powierzchnia stali do złudzenia przypomina lustrzaną strukturę chromu, nie zaniżając wartości pracy osiąganych przez grzejnik. Modele wykonane tego materiału to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie proekologiczny tryb życia. Produkcja tego typu systemów grzewczych jest nieszkodliwa dla środowiska i nie wymaga używania środków chemicznych.

Propozycja Irsap w zakresie grzejników ze stali nierdzewnej

Doceniana i lubiana zaleta stali nierdzewnej dotyczy jej wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i wilgotność, zatem jest to ulubiony materiał wykorzystywany do budowy grzejników łazienkowych. Od wielu lat w tego typu pomieszczeniach królują funkcjonalne drabinki, których wysokie walory funkcjonalne umożliwiają korzystanie z nich jak z wydajnych suszarek. I w tym zakresie marka Irsap wkracza z nowoczesnymi i stylowymi dekoracyjnymi grzejnikami drabinkowymi. Dla wielbicieli stylu retro, z całą pewnością odpowiednią propozycją będzie grzejnik Bella, zaś o odpowiednią temperaturę współczesnych pomieszczeń zadbają klasyczne drabinki Tole oraz Stile. Asymetrycznie osadzone kolektory w modelu Blues będą doskonałe dla nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

Grzejnik Bella nierdzewny

Grzejnik Blues nierdzewny

Grzejnik Minuette nierdzewny

Grzejnik Stile nierdzewny

Grzejnik Tole nierdzewny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.