575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Rekuperacje

Rekuperacje to nowoczesne rozwiązanie na ogrzewania mieszkania w ekologiczny i wydajny sposób. Wentylacje w ofercie Irsap należą do najbardziej innowacyjnych dając znacznie wygodniejsze rozwiązania na które może pozwolić każdy niezależnie gdzie ma się znaleźć.

Działanie

Zasada rekuperatorów Irsap polega na tym samym czyli wymianie powietrza które stało się już nieświeże na nowe przy jednoczesnym utrzymaniu stałej temperatury panującej w pomieszczeniu tak aby nie odczuli tego domownicy. Do tego służą właśnie ceramiczne wymienniki znajdujące się w wentylatorze które nagrzewają się w czasie wysysania powietrza a następnie nagrzewają powietrze które jest wtłaczane do pomieszczenia.

Budowa

Inną zaletą takich rozwiązań jest duża dyskrecja ponieważ całość schowana jest w ścianie nie zajmując ogromnych powierzchni. Rura oraz ceramiczne filtry i wymienniki schowane są za elegancką osłoną przeciwdeszczową. Sterowanie odbywa się zdalnie poprzez pilot.

Pulse 60A

Pulse 30A

Pulse 61

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.