575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki aluminiowe

Wiemy jak wymagające jest poszukiwanie najlepszego grzejnika, który w pełni będzie spełniał nasze oczekiwania, zarówno w zakresie jakości dostarczanego ciepła jak i wymogów pomieszczeń. Stały rozwój oferty producenta grzejników dekoracyjnych Irsap skutkuje wprowadzeniem niezwykle cenionego aluminium w zakresie materiałów, z których marka wykonuje swoje produkty.

Czym charakteryzują się grzejniki aluminiowe?

Cechą rozpoznawczą grzejników aluminiowych jest niska bezwładność cieplna, dzięki której możliwe jest szybkie ogrzanie oraz ochłodzenie sieci, jest to niewątpliwie zaleta w przypadku ekologicznego podejścia do systemów ogrzewania, oraz szybką reakcją na ustawienia termostatu, dostosowując się do potrzeb mieszkańców. Współczesne systemy grzewcze zdają się odchodzić od ciężkich i niewygodnych form, do których zostaliśmy przyzwyczajeni w przypadku grzejników żeliwnych. Lekkie konstrukcje, i niewielki ciężar jest coraz częściej wykorzystany w budownictwie, w którym zastosowane ściany karton- gips lub lekkich ściankach działowych nie będą nadmiernie obciążone, a sam system ogrzewania będzie doskonale dobrany do potrzeb i możliwości pomieszczenia. Niewielka pojemność wodna oraz szybkie osiąganie temperatury docelowej sprawiają, że grzejniki aluminiowe są doceniane za wydajność, a ich bardzo wysoka odporność na korozję zapewnia bezawaryjną i bezpieczną pracę przez wiele lat.

Aluminiowe grzejniki Irsap

Starannie zaprojektowana przez markę Irsap rodzina grzejników Step to nowoczesna interpretacja współczesnych modeli drabinkowych dedykowanych do każdego typu pomieszczenia w domu, dbając tym samym o ujednolicenie systemów grzewczych w mieszkaniu. Ich unikatowy design uzupełni wyjątkowe wnętrza i wypełni je przyjemnym ciepłem. W zależności od aranżowanej przestrzeni, Irsap stworzył modele grzejników pokojowych pionowych jak Step V czy podokienny Step H, który również będzie doskonałym uzupełnieniem ciągów komunikacyjnych. Modele Step B oraz Step E będą stanowiły idealne uzupełnienie przestrzeni kuchennej czy łazienki, przeobrażając się w wydajną suszarkę do tekstyliów.

Grzejnik Step B

Grzejnik Step E

Grzejnik Step H

Grzejnik Step V

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.