575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Nowe modele grzejników Irsap - 2020

W poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, producent systemów grzewczych Irsap regularnie aktualizuje swoją ofertę w taki sposób, aby dostarczyć wydajne ciepło do każdego typu wnętrza.

Włoska marka Irsap powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w miejscowości Arqua Polesine, rozpoczynając swoją działalność wiążąc produkcję grzejników z tłoczonej stali, aby w niedługim czasie wdrożyć w proces produkcyjny połączenie funkcjonalności i niebanalnego designu, który przekształcił przedmioty codziennego użytku w główny, dekoracyjny element wyposażenia wnętrz. Śledząc dokładnie rozwój firmy oraz wprowadzanie najnowszych technologii oraz zastosowanie zróżnicowanych materiałów przy projektowaniu swoich produktów, możemy być pewni, że decydując się na grzejnik z logo Irsap otrzymamy wydajne i bezpieczne źródło ciepła, które skutecznie i długo będzie ogrzewać nasz dom.

Niezwykła technologia zamknięta w pięknej formie

Patrząc na produkty Irsap z całą pewnością dostrzeżemy włoski szyk i elegancję, które nie tylko obawia się w kreowaniu modowych trendów na całym świecie, wprowadza równocześnie rewolucję na rynku designu, będąc inspiracją dla projektantów z całego świata. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami roku 2020, które od razu po prezentacji zyskały uznanie wśród uznanych projektantów wnętrz.

Łazienka ciepła i funkcjonalna

Prosta a zarazem gustowna sylwetka grzejnika Page zaprowadzi nas w przyjemną strefę ciepłego, wieczornego relaksu, za sprawą niezwykłej stylistyki i wydajności pracy. Moc grzania została zamknięta w zmodernizowanej sylwetce grzejnika łazienkowego nawiązującego swoją budową do znanych i cenionych grzejników drabinkowych. Bezszwowa bryła nie zaburza estetyki otoczenia, nadając jej zupełnie nowego wyrazu, a w razie konieczności przeistacza się w funkcjonalną suszarkę do tekstyliów.

Nowa interpretacja luksusu

Gdybyśmy mieli w trzech słowach opisać grzejnik Relax Immagina, to z pewnością byłyby to takie słowa jak: ciepło, światło i design. To nietypowe połączenie i gra linii, tworzy na powierzchni grzejnika swoistego rodzaju dzieło sztuki za sprawą współpracy Irsap z Domenico De Palo. Minimalistyczny design przewodzi na myśl gustowną rzeźbę w formie instalacji naściennej, a wydobywające się z załamania na gładkiej tafli światło nadaje mu tajemniczego charakteru. Gwarantujemy, że wobec tego projektu nikt nie przejdzie obojętnie.

Minimalistyczna bryła ciepła

Irsap podczas projektowania nowych linii grzejników zwraca szczególną uwagę na elastyczność formy, które przybierają ich produkty, dając klientom możliwość wyposażenia całego domu w jeden model grzejnika, odpowiadający zarówno zapotrzebowaniom na ciepło oraz wielkości, jaką kaloryfer będzie mógł zająć. Jedną z takich rodzin grzejników jest fason Ellipsis, który stworzony został w wersji Pionowej- V, jako idealna propozycja do nowoczesnych i otwartych przestrzeni. Jego podokienną alternatywę otrzymamy decydując się na Ellipsis H, który zajmuje poziomą część ściany, idealnie komponując się z wolną przestrzenią pod parapetem, lub w ciągach komunikacyjnych. Niebagatelny design pozbawiony ostrych kątów, w połączeniu z eliptycznymi rurami, które osadzone w niewielkich przerwach bawią się w dekoracyjny sposób światłocieniem, tworząc ciekawą a zarazem ciepłą ozdobę w pomieszczeniu. Dla wymagających wnętrz stworzone zostały wersje z podwójnymi rzędami profili grzewczych w postaci Ellipsis V2 oraz Ellipsis H2, których niezwykła wydajność pracy ogrzeje nawet najtrudniejsze, otwarte przestrzenie.

Katalog i cennik grzejników Irsap 2021

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.