575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Sitar - zmiany w dostępności produktu

By nie tylko urozmaicić już ogromną ofertę nowymi modelami, firma Irsap postanowiła rozwinąć istniejącą już serie Sitar, która na potrzeby rozwoju została zmieniona w serie Arpa. Samo słowo Arpa oznacza w języku włoskim „harfę”, co najlepiej określa ten model, przez jego kształt oraz jak harmonijnie dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz pod względem stylu, oraz mocy.

To, co przyniosła nowa seria to znacznie szerszy wybór wymiarów nie tylko wysokości i szerokości, ale także możliwość wyboru modelu z rurkami o mniejszych średnicach jak 18 mm oraz 12 mm dając tym samym lepszą wydajność, ale niższą moc. Dodatkowo też wszystkie wersje mają alternatywną wersję z dwoma rzędami rurek, znacznie zwiększając swoją moc od swoich standardowych wersji. Modele Sitar poprzednio dostępne w ofercie obecnie zostały w pełni zastąpione wersją 23 mm rurek, która jednocześnie daje największe ciepło.

Sitar pionowy

Obecnie najlepiej jest zastąpić Sitar w wersji pionowej nowszym modelem Arpa 23 również w serii pionowej. Ma on dokładnie te same dane techniczne oraz wygląda jak on.

Sitar poziomy

W przypadku Sitara poziomego można go zastąpić najbardziej podobnym modelem Arpa 23 w tym przypadku poziomej. Nie ma między nimi widocznych różnic, dzięki czemu jest idealnym wyborem.

Sitar 2 pionowy

Jeśli chodzi o podwójną wersję grzejnika Sitar w pozycji poziomej, najlepszym wyborem jest Arpa 23 z dwoma rzędami rurek. W obu przypadkach moc oraz wymiary, jak i pozostałe dane techniczne są takie same.

Sitar 2 poziomy

Ostatni model Sitara został zastąpiony wersją Arpa 23 z podwójnym rzędem rurek i rurkami o średnicy 23 mm. Tak jak w przypadku pozostałych modeli nie różnią się one między sobą niczym.

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.