575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Step E

Idealna propozycja dla wielbicieli nowoczesnych rozwiązań w zakresie funkcjonalności i walorów użytkowych oraz niebagatelnego, współczesnego minimalizmu zamkniętego w bryle grzejnika Step E od marki Irsap.

Budowa Step E

To, co charakteryzuje Step E od marki Irsap to zdecydowanie ponadczasowy lecz zmodernizowany design, który na pierwszy rzut oka przypomina klasyczny grzejnik drabinkowy, jednak w jego nowoczesnym wydaniu. Szeroko rozstawione profile grzewcze typu C tworzą ciekawą, ażurową bryłę która będzie nie tylko dbała o optymalną temperaturę w pomieszczeniu lecz będzie tworzyć ciekawą dla oka dekoracyjną instalację naścienną. Zastosowanie poziomych profili grzewczych pozwala przekształcić Step E w wydajną suszarkę do ręczników i odzieży, co sprawia, że grzejnik staje się funkcjonalną suszarką idealną do łazienek czy garderoby. Jego nowoczesna konstrukcja, która stylistyką nawiązuje do klasyki będzie wdzięcznym elementem wystroju wnętrz, bez względu na zmieniające się trendy w tej dziedzinie, ponieważ jego niewymuszony design będzie idealnie współgrał z każdym typem aranżacji. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to sposób zasilania Step E, które jest w pełni elektryczne, pozwala to cieszyć się przyjemnym ciepłem przez cały rok, bez względu na to czy jest pełnia sezonu grzewczego, czy okres przejściowy. Grzejnik przygotowany jest w pełni do pracy już na etapie produkcyjnym, dzięki czemu pozwala cieszyć się przyjemnym ciepłem od razu po przeprowadzonym prostym montażu.

Dostępne warianty

Producent dopuszcza wykończenie w trzynastu dostępnych kolorach z palety barw Irsap, wraz z trzema wariantami w zakresie uzyskanej faktury. Daje to niezliczone ilości wyboru przy personalizacji wymarzonego grzejnika do Państwa przestrzeni życiowej. Dostępny w trzech wysokościach oraz jednej szerokości, których to wartości przedstawiliśmy w tabeli poniżej wraz z mocą jaką osiągają grzałki.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc W

775

500

250

1255

500

450

1735

500

650

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.