575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Ellipsis V2

Poszukiwania idealnego grzejnika, który nie tylko skutecznie ogrzeje każdy typ przestrzeni, ale również zapewni przyjemne dla oka wrażenia dekoracyjne często są nie lada wyzwaniem. Marka Irsap stworzyła grzejnik idealny, którego jednolita bryła może zostać dopasowana do każdego typu pomieszczenia, tworząc spójną całość i konsekwencję stylu w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką podwójnego, pionowego modelu grzejnika Ellipsis.

Budowa Ellipsis V2

Piękno prostego grzejnika Ellipsis, zachwyca od pierwszych chwil, stalowa konstrukcja dopracowana z najwyższą starannością dzięki dynamicznym kształtom sprawia, że z pozoru minimalistyczny design może stać się główną ozdobą pomieszczenia. Całość konstrukcji opiera się na dwóch poziomych kolektorach o przekroju 30 mm, na których osadzone zostały rury o eliptycznym kształcie 25 x 50 mm. Zastosowanie pionowych profili nie tylko zwiększa powierzchnię grzewczą, ale również nadaje konstrukcji smukłej linii, która optycznie powiększy niskie pomieszczenia, ale również doskonale sprawdzi się w dużych otwartych przestrzeniach. Brak ostrych krawędzi zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, sprawiając, że ten model grzejnika sprawdzi się w domach, w których mieszkają dzieci, ale również nie gromadzi on nieczystości będąc idealnym rozwiązaniem dla alergików. Niezwykła wydajność pracy dzięki podwójnemu rzędowi profili sprawia, że grzejnik Ellipsis V2 z całą pewnością ogrzeje nawet najtrudniejsze, otwarte przestrzenie, spełniając oczekiwania użytkowników.

Dostępne warianty

Dla najlepszego dopasowania, marka Irsap stworzyła szereg rozwiązań wielkościowych, które umożliwią dobór wielkości i parametrów pod potrzeby pomieszczenia. Wysokości, jakie oferuje producent, to 520, 650, 700, 920, 1020, 1220, 1520, 1820 i 2020 mm. Klienci, którzy zdecydują się na grzejnik Ellipsis V2 mogą wybrać dowolny kolor wykończenia spośród bogatej palety barw obejmującą 45 dostępnych odcieni. Pozwoli to stworzyć indywidualną aranżację, która w pełni odda charakter pomieszczenia.

 

  • Ellipsis_V_2-1
  • Ellipsis_V_2-2
  • Ellipsis_V2-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.