575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzałki elektryczne

Montaż grzałki elektrycznej w grzejniku staje się ostatnio coraz bardziej popularnym rozwiązanie, dzięki temu ze pozwala na korzystanie z grzejnika nawet poza sezonem grzewczym kiedy chcemy podnieść temperaturę w pomieszczeniu czy szybko wysuszyć np. ręczniki w łazience.

Grzałki elektryczne mogą zostać zamontowane jedynie w wybranych modelach grzejników które posiadają budowę pozwalającą na umieszczenie w nich elementu grzejnego.

Szczegółowe informacje o dostępności tej opcji przedstawione zostały w cenniku.

Grzałki oferowane przez firmę Irsap różnią się między sobą zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Dostępne są zarówno najprostsze modele pozwalające jedynie manualne włączenie i wyłączenie grzałki oraz grzałki z możliwością zaawansowanego sterowania programem grzania za pomocą zewnętrznego programatora do grzałki.

Grzałki w zależności od wybranego modelu dostępne są w wersji białe, chromowanej lub w kolorze dopasowanym do koloru grzejnika z palety kolorów specjalnych Irsap.

Moc grzałki powinna być odpowiednio dobrana do grzejnika tak aby zapewniona była wydajna i bezpieczna jej praca. Oferowane przez Irsap grzałki dostępne są w mocach: 300, 400, 700 i 1000 W.

 

  • grzałki-1
  • grzałki-2

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.