575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Wieszaki i relingi do grzejników

Współczesne grzejniki dekoracyjne Irsap zostały stworzone nie tylko po to, aby nadać wnętrzom naszego domu ciepłego charakteru, lecz również zwiększają funkcjonalność naszych mieszkań, umożliwiając zrezygnowanie z dużych i mało poręcznych suszarek do odzieży czy ręczników, które zajmują sporo miejsca. Ale co w przypadku, kiedy grzejnik ma ograniczoną, lub w pełni wykorzystaną przestrzeń? Z pomocą przychodzą dedykowane i starannie zaprojektowane przez Irsap wieszaki i relingi, które nie tylko zwiększą powierzchnie funkcjonalną grzejnika, ale również nadadzą mu zupełnie nowego, unikalnego charakteru.

Hang Up

Rodzina wieszaków dekoracyjnych z rodziny Hang Up to prawdziwa gratka dla wielbicieli eleganckich i subtelnych detali. Występujące w postaci pojedynczych wieszaków, przypominających swoim kształtem kwiat, okrąg czy kwadrat doskonale spiszą się do swobodnego odwieszania ręczników. Występują w pełnej gamie kolorów specjalnych oraz w chromie i klasycznej bieli.

Suszarki z serii Hang Up stanowią idealne uzupełnienie tych modeli, dla których dodatkowy poziomy reling stworzy kolejną powierzchnię wymaganą do przewieszenia tekstyliów do osuszenia. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż rurki można łatwo dopasować do stylu w jakim został stworzony grzejnik, wybierając spośród okrągłego kształtu lub o przekroju kwadratu. Również w przypadku suszarek możliwe jest idealne dopasowanie koloru do grzejnika, aby tworzyły spójną całość.

To, co wyróżnia serię Hang Up to łatwy sposób montażu, który może być przeprowadzony przez Państwa osobiście w późniejszym czasie, ze względu na prosty i intuicyjny system mocujący, który nie burzy estetyki wieszaka ani grzejnika. Cała rodzina jest kompatybilna z większością modeli grzejników dekoracyjnych Irsap, w razie wątpliwości zachęcamy do szczegółowej analizy karty katalogowej produktu, ewentualnie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Niestandardowe rozwiązania

Bogata oferta grzejników Irsap sprawiła, że producent zdecydował się rozszerzyć ofertę akcesoriów jeszcze lepiej łącząc je z modelami, przy których będą miały zastosowanie. Tym sposobem każdy fason grzejnika ma możliwość otrzymania dodatkowej przestrzeni skrojonej na miarę potrzeb użytkowników. Dzięki temu takie modele jak Tesi, Bela i Pareo czy Ares posiadają dedykowane akcesoria w postaci estetycznych suszarek, których system mocowania został spersonalizowany.

Dwie nowoczesne bryły grzejników Relax oraz It Is wymagają wyjątkowej oprawy, która nie tylko pozwoli otrzymać ciekawy efekt wizualny, to ma jeszcze jedną, bardziej praktyczną stronę. Design zarówno samych grzejników jak i dedykowanych akcesoriów z całą pewnością spełnią oczekiwania wymagających i surowych miłośników innowacyjnych lecz minimalistycznych rozwiązań.

  • wieszaki-5
  • wieszaki-1
  • wieszaki-2
  • wieszaki-3
  • wieszaki-4

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.