575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Ares Chrom

Chromowane, ponadczasowe piękno, które dopasuje się do każdego typu pomieszczenia oraz pozostanie modne bez względu na dynamikę zmieniających się trendów wnętrzarskich. Powyższy opis jest charakterystyką nowego modelu grzejnika łazienkowego Ares Irsap w wydaniu z powłoką galwaniczną.

Budowa Ares Chrom

Konstrukcja modelu Ares została oparta na interpretacji klasycznej drabinki, gdzie trzonem całej bryły są dwa pionowe kolektory typu D o wymiarach 40 x 30 mm, z poziomymi, okrągłymi rurkami o średnicy 23 mm, które zostały wbudowane w przestrzeń pomiędzy kolektorami. Zachowanie równych odstępów pomiędzy sekcjami stworzyło idealną przestrzeń, dzięki której zawieszanie ręczników i odzieży do osuszenia stało się niezwykle proste. Takie rozwiązanie ma nie tylko duży wpływ na funkcjonalność grzejnika, lecz również wspiera swobodny przepływ powietrza między elementami, co wspomaga obieg ciepła w pomieszczeniu. Jego ponadczasowy styl został doceniony już przez wiele osób, dzięki czemu grzejnik Ares znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych grzejników łazienkowych, tak silna pozycja sprawia, że grzejnik będzie zawsze modnym dodatkiem.

Dostępne warianty

Szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów grzejnika Ares umożliwia Państwu odpowiednie dobranie mocy do potrzeb i wielkości pomieszczenia, umożliwiając osiągnięcie optymalnej temperatury grzania bez ubytków cieplnych w krótkim czasie. W przypadku prezentowanego tutaj modelu dostępny jest jeden rodzaj wykończenia powierzchni z powłoką galwaniczną, której wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć daje gwarancję estetycznego wyglądu przez wiele lat pracy urządzenia. Warto zwrócić uwagę na dostępną ofertę dodatkowych, ozdobnych wieszaków, które w przyjemny dla oka sposób zwiększą powierzchnię użytkową oraz sprawią, że zawieszone na grzejniku tekstylia będą prezentować się dużo bardziej estetycznie.

Wysokości: 818, 1118, 1462, 1720.

Szerokość: 380, 430, 480, 530, 580, 730.

 

  • Ares_Cromato-2
  • Ares_Cromato-1
  • ares-chrom-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.