575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Arpa Chrom

UWAGA!
Model grzejnika Arpa Chrom został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Świetny, jak każdy zresztą produkt firmy Irsap – grzejnik Arpa Chrom. Dzięki świetnej chromowej strukturze rurowej o średnicy 18 milimetrów i kolektorów o przekroju okrężnym (średnica 30 milimetrów) – zapewnia nadzwyczajną wydajność. Będzie pięknie wyglądał w każdym miejscu w Twoim domu. Nieważne, w którym pomieszczeniu się znajdzie, na pewno podkreśli świetny gust i wyczucie smaku właściciela mieszkania. Jego wielką zaletą są niewątpliwie możliwości podłączenia. Z całego szeregu wymienić można: podłączenie boczne, dolne boczne, dolne50 po osi lewe, dolne50 po osi środkowe, dolne50 po osi prawe.


Wyposażenie standardowe zawiera odpowietrznik, korek (wersja 4-otworowa), a także konsole mocujące z możliwością regulacji w komplecie z kołkami rozporowymi. Jeśli możemy coś doradzić, to polecamy doposażyć grzejnik Arpa Pion w rewelacyjny zestaw oryginalnych zaworów Carlo Poletti.

 

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.