575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Sax poziomy

Grzejnik dekoracyjny, pokojowy Sax od Irsap w wersji poziomej podokiennej to idealne rozwiązanie dedykowane dla sypialni, lub pomieszczeń w których ważne jest przemyślane zagospodarowanie wolnej przestrzeni.

Budowa Sax Poziomy

Konstrukcja Sax Poziomy składa się z dwóch pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz szeregu równomiernie rozłożonych poziomych rurek stalowych o przekroju 20 x 25 mm. Zachowanie równych odstępów pomiędzy elementami nadaje całości wrażenia lekkości, tworząc ciekawy efekt światłocienia załamując się na płaszczyźnie grzejnika. Jest to zdecydowanie propozycja dla trudnych pomieszczeń, wymagających skutecznego ogrzewania, którego źródło będzie pozytywnie wpływać na obieg ciepłego powietrza. Poza nienaganną stylistyką, grzejnik Sax będzie również funkcjonalnym elementem, którego poziome relingi mogą w razie potrzeby zamienić się w wydajną suszarkę do odzieży i tekstyliów. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z najwyższej klasy materiałami, gwarantują długi okres bezawaryjnego i bezpiecznego użytkowania. Grzejniki z linii Sax pracują pod maksymalnym ciśnieniem 4 bar, osiągając najwyższą temperaturę rzędu 95 stopni.

Dostępne warianty

Marka Irsap projektując linię grzejników Sax kładła duży nacisk na dopasowanie tego modelu do każdego typu pomieszczenia, aby umożliwić Państwu zachowanie jednolitej stylistyki w całym domu. Dostępny szeroki wybór wielkości grzejników umożliwia perfekcyjne dopasowanie Sax do przestrzeni przeznaczonej na montaż grzejnika. Oferta personalizacji grzejnika daje możliwość dobrania dowolnego koloru z bogatej palety barw obejmującej aż 45 odcieni, takie rozwiązanie sprawia, że produkt użytkowy może stać się głównym akcentem dekoracyjnym w mieszkaniu.

 

Proponowane długości grzejnika (wartości podane w mm): 500, 530, 630, 650, 680, 730, 830, 850, 900, 1200, 1500, 1800, 2000.

 

  • Sax_Orizzontale-1
  • Sax-poziom-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.