575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Sax2 poziomy

Wyjątkowa seria grzejników pokojowych Sax to doskonała propozycja dla osób, które pragną zachować jednolity styl systemów grzewczych w całym domu, dostosowując grzejniki do wielkości i zapotrzebowania na ciepło. Prezentowany tutaj Sax2 poziomy, to propozycja dla wnętrz wymagających dużej mocy pracy, do montowania w przestrzeni podokiennej.

Budowa Sax2 Poziomy

Niecodzienny design grzejnika pokojowego Sax2 w wersji poziomej sprawia, że z powodzeniem wypiera z naszych domów rozwiązania, które przestają być modne i wydajne. Jego konstrukcja opiera się na dwóch pionowych, okrągłych kolektorach o średnicy 30 mm, oraz szeregiem ułożonych w równej odległości poziomych profilach o przekroju 20 x 25 mm. Zastosowanie dwóch rzędów profili nie wpłynęło na obciążenie sylwetki, lecz w znaczny sposób zwiększyło wydajność grzewczą. Jest to produkt najnowszej generacji, wykonany z najwyższej jakości stali, która cechuje się dużą odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne, gwarantując długoletni okres bezawaryjnej i bezpiecznej pracy. Wyjątkowy design i zastosowanie poziomych profili grzewczych sprawia, że grzejnik Sax2 w wyjątkowych sytuacjach może z powodzeniem zastąpić tradycyjną suszarkę do odzieży.

Dostępne warianty

Marka Irsap zadbała o bogatą ofertę dostępnych wariantów wielkościowych modelu grzejnika Sax2 Poziomy, aby umożliwić Państwu dobór tego modelu do potrzeb pomieszczenia, zamieściliśmy poglądową tabelę z zawartymi długościami- podanymi w milimetrach. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa przy doborze wielkości grzejnika, prosimy skontaktować się z naszym działem handlowym. Niezwykle modnym dodatkiem do współczesnych wnętrz są takie źródła ciepła, które mogą przybrać dowolny kolor z palety barw, marka Irsap proponuje wybór spośród ponad 45 odcieni. Zdecydowanie jest to nowy sposób na podkreślenie charakteru pomieszczenia, który wpisuje w najnowsze trendy wnętrzarskie.

 

Długość grzejnika: 500, 530, 630, 650, 680, 730, 830, 850, 900, 1200, 1500, 1800, 2000.

 

  • Sax_2_Orizzontale-2
  • Sax2_Orizzontale-1
  • Sax-2-poziom-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.