575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Face Air

Producent systemów grzewczych Irsap nieustannie zaskakuje projektami grzejników ozdobnych. Podjęta współpraca ze stylistą Antonio Citterio skutkuje powstaniem niezwykle przyjemnego dla oka i wydajnego grzejnika, którego design zachwyca i będzie zachwycał przez wiele lat zajmując czołowe pozycje na liście najmodniejszych wśród funkcjonalnych dodatków do nowoczesnych mieszkań. Z przyjemnością prezentujemy Państwu model grzejnika dekoracyjnego Face Air.

Jak zbudowany jest Face Air?

Innowacyjny projekt grzejnika, który nie tylko zadba o odpowiednią temperaturę podczas sezonu grzewczego, ale również odmieni styl i wymiar wnętrza w którym będzie się znajdował. Minimalistyczna konstrukcja, która opiera się na stalowej płycie zamkniętej w pięknej i ozdobnej ramie, to zupełnie nowe spojrzenie na funkcjonalne urządzenie jakim jest grzejnik. Aluminiowa rama stanowi oparcie dla panelu grzewczego, za którym ukryte zostały elementy konwekcyjne również aluminiowe, które posiadają wysoki współczynnik przenikania ciepła. W dolnej części konstrukcji zostały umiejscowione wirniki wentylacyjne z silnikami Brushless, których znakiem rozpoznawczym jest niskie zużycie energii oraz zwiększenie wskaźnika wymiany ciepła w pomieszczeniu. Ukryte wnętrze grzejnika Face Air jest łatwo dostępne za sprawą zamontowanych zawiasów, które fabrycznie zostały ukryte po lewej stronie (istnieje możliwość zamówienia modelu otwieranego zawiasami po prawej stronie). Wysoka jakość produktu w tym i użytych materiałów gwarantują wysokie parametry pracy oraz bezawaryjną i bezpieczną pracę przez wiele lat.

Dostępne warianty

Wyróżniające się wykończenie ze stali INOX to gwarancja wysokiej jakości wykończenia. Użyte ekologiczne proszki epoksydowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, gwarantując piękne wykończenie przez cały okres użytkowania modelu Face Air.

Dostępne zestawienia kolorystyczne panelu to takie barwy jak: Niebieski Satynowy, Czarny Dot, Czarny Satynowy oraz Len Lśniący.
Wyboru koloru ramy mogą Państwo dokonać spośród takich wariantów jak Deep Blue, Czarny oraz Biały Standard.

Grzejnik Face Air występuje w dwóch dostępnych wysokościach oraz szerokościach, których to szczegóły zostały umieszczone w tabeli poniżej.

Wysokość mm Szerokość mm
1600 500
1600 600
1800 500
1800 600

  • Face_Air-2
  • Face_Air-1
  • face_air-rysunek-technicznyKatalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.