575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Get Up Air Mix

Get Up Air Mix spod projektu Irsap, to niewątpliwie grzejnik dla najbardziej świadomych i wymagających użytkowników, dla których produkty użytku codziennego powinny odgrywać więcej niż jedną rolę. Ten grzejnik jest połączeniem niezwykle funkcjonalnej suszarki oraz ciekawej, nietypowej instalacji naściennej.

Budowa Get Up Air Mix

Bryła grzejnika Get Up Air Mix zbudowana została ze stalowych rurek średnicy 23 mm, które zostały osadzone na pionowych kolektorach o średnicy 30 mm. Nietypowy kształt został uzyskany dzięki zastosowaniu estetycznego podziału na sekcje, które w górnej części stały się ruchome i jednym ruchem ręki zmieniają swoje ułożenie z wersji pionowej w poziomą, wydajną suszarkę do tekstyliów. To, co zasługuje na szczególne wyróżnienie, to umiejscowiony w dolnej części bryły wydajny nawiew, który nie tylko zwiększa obieg ciepłego powietrza w pomieszczeniu, ale również doprowadza go do najdalszych zakątków. Zastosowanie nawiewu powietrza sprawdza się w pomieszczeniach najtrudniejszych i najbardziej wymagających, ponieważ pozwala uzyskać optymalną temperaturę w możliwie najkrótszym czasie. Przykładem takiego wnętrza jest niewątpliwie łazienka, w której komfort termiczny mieszkańców jest szczególnie ważny. Get Up Air Mix to model, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępne warianty

Grzejnik łazienkowy Get Up Air Mix występuje w dwóch dostępnych rozmiarach M oraz L, których to szczegółowe wymiary zostały zawarte w poniższej tabeli. Jesteśmy pewni, że wprowadzone rozwiązania zaspokoją zapotrzebowanie na ciepło każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Dla osób, które pragną innowacyjnych rozwiań w zakresie wyboru koloru wykończenia marka Irsap przygotowała bogatą ofertę autorskiej palety barw, których to wykorzystanie pozwoli stworzyć unikatową aranżacje wydobywającą dekoracyjne walory grzejnika na pierwszy plan, lub takie zestawienie kolorystyczne, które ujednolici styl w urządzanym wnętrzu.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Rozstaw mm Moc W
1124 550 122 500 625
1547 550 122 500 775

  • Get_Up_Air_Mix-1
  • Get_Up_air_mix-Rysunek

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.