575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Face Zero Air

Decydując się na nowoczesny styl ogrzewania od marki Irsap, otrzymujemy nie tylko zaawansowany technologicznie produkt, lecz również bezpieczne i modne ogrzewanie, które rozumie i spełnia potrzeby użytkowników. Poznaj grzejnik Face Zero Air, o którego design zadbał włoski projektant Antonio Citterio, który z produktu użytkowego stworzył prawdziwe dzieło sztuki.

 

Poznaj budowę Face Zero Air

Podobnie jak cała seria Face również model Zero Air został stworzony z wysokiej jakości stalowego panelu, który zamknięty w stylowej, aluminiowej ramie, ozdobi i ogrzeje gustowne, współczesne wnętrza naszych domów. Ukryte za taflą aluminiowe elementy konwekcyjne cechują się wysokim współczynnikiem przenikania ciepła, czyniąc grzejnik bardziej wydajnym i skutecznym. W dolnej części Face Air Zero ukryte zostały wirniki promieniowe z silnikami Brushless, wyposażone zostały we wmontowaną centralkę elektroniczną, która w sposób samodzielny zarządza pracą grzejnika opierając się na inteligentnym systemie kontroli. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają zarządzać ustawieniami temperatury dzięki jej monitorowaniu z wykorzystaniem systemu NOW, co daje szansę na dokonanie ustawień z poziomu smartfona, jest to ukłon w stronę klientów, oferując im udogodnienia na miarę najlepszych rozwiązań. To, co sprawia, że Face Air Zero jest taki wyjątkowy, to fakt, że nie gromadzi on nieczystości ani alergenów, zaś cały przedni panel otwiera się za pomocą użytych zawiasów, umożliwiając swobodną konserwację i czyszczenie wnętrza grzejnika.
Aby Face Zero Air mógł bezpiecznie generować ciepło powinien pracować w maksymalnym ciśnieniu roboczym rzędu 4 bar oraz osiągnąć najwyższą temperaturę 95 stopni.

 

Wybierz najlepszy wariant

Dla indywidualistów, którzy cenią sobie wyjątkowe rozwiązania marka Irsap przygotował specjalną paletę barw obejmującą 45 kolorów do wyboru, dzięki którym mają Państwo możliwość stworzyć wyjątkowe zestawienie odcieni w pomieszczeniu. Face Zero Air może stać się piękną ozdobą, która dzięki kontrastującym kolorom będzie kluczowym elementem dekoracyjnym albo dzięki dopasowaniu do pozostałej części aranżacji pozostanie spójnym akcentem. Dopuszczone cztery wersje wielkościowe do wyboru pozwolą Państwu lepiej dopasować grzejnik do pomieszczenia, szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Wysokość mm

Szerokość mm

1600

500

1600

600

1800

500

1800

600


  • Face_Zero_Air-1
  • Face_Zero_Air-2
  • face-zero-air-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.