575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Tesi Cruise

UWAGA!
Model grzejnika Tesi Cruise został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Powszechnie pożądany minimalizm nabiera zupełnie nowej formy dzięki projektowi grzejnika łazienkowego z rodziny Tesi od Irsap. Model Cruise stanowi piękne zwieńczenie linii Tesi, dopełniając najważniejszą i najbardziej wymagającą przestrzeń w domu, jaką jest łazienka.

Budowa Tesi Cruise

Stalowa sylwetka Tesi Cruise przedstawia nam się jako elegancka i zarazem dynamiczna wersja najbardziej lubianego modelu grzejników wśród oferty Irsap. Jego wytłaczane pionowe kolektory tworzą podporę dla rzędów poziomych rur stalowych o średnicy 25 mm. Umieszczenie profili grzewczych w pozycji poziomej pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń do zawieszenia tekstyliów do osuszenia, dzięki czemu można zamienić klasyczny grzejnik drabinkowy na rzecz eleganckiego Tesi Cruise. Wyposażony w łukowate rury nie tylko zyskuje na dynamice, lecz może również służyć jako dodatkowe miejsce na tekstylia. Zawieszony nad wanną będzie interesującą podporą, służąc pomocą przy bezpiecznym zakończeniu rytuału kąpieli. To propozycja dla osób odważnych, którzy projektując wnętrze pragną osiągnąć zdecydowany efekt wizualny. Proponowany do dużych i otwartych przestrzeni w stylu loft oraz mieszkań utrzymanych w klimacie industrialnym.

Dostępne warianty

Oferta produktów Irsap cieszy się opinią urządzeń ściśle dopasowanych do potrzeb klienta oraz pomieszczenia. Model Tesi Cruise może przybrać dowolny kolor wykończenia rozpoczynając od klasycznych barw wykończenia, zmieniające przestrzeń na przytulną, po ozdobne i bardziej wyraziste. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy dostępnymi 45 kolorami z autorskiej palety barw Irsap. Warto zwrócić uwagę na parametry pracy grzejnika, tak aby zapewnić domownikom bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie, należy zadbać aby maksymalne ciśnienie robocze nie przekraczało 4 bar oraz pracy rzędy 95 stopni.

Głębokość (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

145

1502

384

145

1802

384

W standardowym wyposażeniu otrzymują Państwo:

  • uchwyty mocujące go ściany,
  • zestaw przyłączeń hydraulicznych tj. zawór i zawór odcinający,
  • chromowany odpowietrznik
  • chromowaną ślepą zatyczkę z przykrywką,
  • rozeta i zestaw osłon na rury satynowany.

 

  • Tesi_Cruise-1
  • Tesi_Cruise-2
  • Tesi-cruise-2-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.