575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Tesi Memory

Włoski projektant grzejników dekoracyjnych Irsap po raz kolejny udowadnia, że design w połączeniu z przedmiotami użytkowymi, może stanowić niezwykle udane zestawienie. Tesi Memory tworzony dla zdecydowanych i świadomych użytkowników, którzy pragną nietypowych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania.

Budowa Tesi Memory

Sugerując się nazwą wariantu grzejnika Tesi- Memory można śmiało przypuszczać, że ten fason pozostanie w pamięci na długo. Nawiązując do klasycznej linii Tesi został zbudowany na solidnej podstawie z dwóch poziomych kolektorów. Oparte na nim pionowe stalowe rurki o średnicy 25 mm w zmysłowy sposób splatają się ze sobą w centralnej części grzejnika. Uzyskany efekt nie tylko nadaje mu ozdobnego charakteru, lecz również ciekawa gra światło- cienia pozwala spojrzeć na przedmiot użytkowy w kategorii głównego elementu ozdobnego w domu. Cechą charakterystyczną rodziny Tesi jest ich wysoka moc pracy, która zapewnia uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu w możliwie najkrótszym czasie pracy. Zaokrąglona sylwetka pozbawiona ostrych kątów umożliwi łatwe utrzymanie produktu w czystości, sprawiając, że jest to idealna propozycja do mieszkań alergików. Sprawdź dostępne warianty i zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie dedykowane dla Twojego domu.

Dostępne warianty

Aby umożliwić klientom uzyskanie najlepszych parametrów pracy, dopasowanych ściśle do potrzeb pomieszczenia, marka Irsap zdecydowała się na dwie wysokości oraz trzy dostępne szerokości modelu Tesi Memory, które ujęliśmy w poniższej tabeli. Warto rozważyć możliwość podkreślenia indywidualnego charakteru grzejnika oraz wnętrza, dzięki palecie 45 odcieni z palety barw Irsap. Ta niecodzienna możliwość pozwala otrzymać niezwykłe efektowne połączenie, ściśle współgrające z charakterem wnętrza i użytkowników.

Wysokość mm

Szerokość mm

Głębokość mm

1802

394

65

1802

524

65

1802

654

65

2002

394

65

2002

524

65

2002

654

65

W standardowym wyposażeniu otrzymują Państwo:

  • zestaw uchwytów mocujących w kolorze grzejnika,
  • zestaw przyłączeń hydraulicznych tj. zawór i zawór odcinający w kolorze grzejnika,
  • chromowany odpowietrznik
  • satynowany zestaw osłon na rury.

 

  • Tesi_Memory-1
  • Tesi_Memory-2
  • Tesi-memory-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.