575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Tesi Join

Miękka linia Tesi Join to wyjątkowy projekt dekoracyjnego grzejnika pokojowego marki Irsap. Niezwykle popularna i lubiana seria Tesi cieszy się uznaniem wśród uznanych dekorkarotów wnętrz, tworząc piękne uzupełnienie współczesnych aranżacji- stanowiąc gustowną oprawę cieplną.

Budowa Tesi Join

Wytłaczane z najwyższej jakości stali poziome kolektory są podstawą budowy Tesi Join, który charakterystycznie dla modeli z tej rodziny posiada szereg pionowych profili grzewczych o przekroju 25 mm. Jednak coś, co wyróżnia Join od pozostałych wariantów Tesi to faliste ułożenie profili, które nie przebiega symetrycznie w dwóch rzędach, przez co fantazyjny, uzupełniający się układ rurek tworzy zdecydowaną i odważną konstrukcję. Ta niezwykle dekoracyjna propozycja z katalogu Irsap zadba nie tylko o estetyczne wykończenie aranżacji, lecz również sprawi, że wnętrze Waszego domu wypełni się przyjemnym ciepłem, witającym mieszkańców zaraz po przekroczeniu progu. Zaokrąglone wykończenie, bez ostrych wykończeń sprawia, że Tesi Join będzie doskonałą propozycją również do pokoju dziecięcego, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania.

Dostępne warianty

Wiemy jak ważny jest odpowiedni dobór mocy i powierzchni grzania do wielkości pomieszczenia, jesteśmy pewni, że wśród dostępnych wariantów Tesi Join od Irsap znajdą Państwo rozmiar grzejnika, który spełni Wasze oczekiwania. Poniższa tabela przestawia zakres wymiarów w ramach których mogą Państwo dokonać zamówienia. Zachęcamy również do przeanalizowania dostępnej palety barw producenta, oraz wybór jednego spośród 45 dostępnych kolorów wykończenia. Wykorzystanie dowolnego odcienia przy planowaniu wykończenia Tesi Join pozwoli uzyskać nieoczywiste zestawienie, w którym Tesi Join będzie kluczowym elementem w pomieszczeniu, lub idealnie wpasowanym kolorystycznie.

Wysokość mm

Szerokość mm

Głębokość mm

1802

391

65

1802

481

65

1802

571

65

2002

391

65

2002

481

65

2002

571

65

W standardowym wyposażeniu otrzymują Państwo:

  • satynowany zestaw osłon na rury oraz zaślepkę ścienną (rozetę)
  • zestaw uchwytów mocujących w kolorze grzejnika,
  • zestaw przyłączeń hydraulicznych tj. zawór i zawór odcinający w kolorze grzejnika,
  • chromowany odpowietrznik,
  • zaślepiający korek 1/2” w komplecie z chromowaną osłonką.

 

  • Tesi_Join-1
  • Tesi_Join-2
  • Tesi-join-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.