575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Tesi Runner

Gdyby można było zaprojektować ciepło w sposób fizyczny- przybrałoby kształt Tesi Runner. Nowoczesna linia projektu od marki Irsap to dynamiczna wersja klasyki z rodziny Tesi- idealnej do modnych, współczesnych wnętrz.

Budowa Tesi Runner

Stalowa konstrukcja grzejnika Runner, to zmodyfikowana wersja klasycznego modelu z linii Tesi. Również i w tym przypadku trzonem konstrukcji stają się dwa poziome, wytłaczane kolektory, które stanowią podporę dla podwójnego rzędu falistych rur o średnicy 25 mm. Zdecydowana i dynamiczna sylwetka grzejnika to idealna propozycja dla minimalistycznych wnętrz, które wymagają dużej mocy generowania ciepła. Tesi Runner będąc niecodzienną ozdobą naścienną odmieni charakter domu, nadając mu zupełnie innego wymiaru elegancji i ciepła. Brak ostrych wykończeń sprawia, że bryła grzejnika wygląda lekko i jest bezpieczna dla otoczenia, będąc jednocześnie konstrukcją prostą do utrzymania w czystości. Aby zapewnić wieloletnią, bezawaryjną pracę grzejnika należy zadbać, aby maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze nie przekroczyło 10 bar, zaś sam grzejnik podczas pracy nie przekraczał 95 stopni.

Dostępne warianty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Irsap stworzyła dwie wysokości oraz trzy szerokości modelu Tesi Runner, umożliwiając klientom najlepsze dopasowanie grzejnika do potrzeb i możliwości wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z wartościami ujętymi w poniższej tabeli. Istnieje również możliwość personalizowania grzejnika w oparciu o pełną paletę barw producenta, która oferuje wybór spośród 45 dostępnych kolorów wykończenia. Wykorzystując specjalne wykończenie powierzchni, mają Państwo gwarancję, że nabywacie unikatowy i zarazem modny produkt, który w najlepszy sposób podkreśli charakter wnętrza Waszego domu.

Wysokość mm

Szerokość mm

Głębokość mm

1802

391

65

1802

481

65

1802

571

65

2002

391

65

2002

481

65

2002

571

65

W standardowym wyposażeniu otrzymują Państwo:

  • zestaw uchwytów mocujących w kolorze grzejnika,
  • zestaw przyłączeń hydraulicznych tj. zawór i zawór odcinający,
  • chromowany odpowietrznik
  • chromowaną ślepą zatyczkę z przykrywką,
  • rozeta i zestaw osłon na rury satynowany.

 

  • Tesi_Runner-2
  • Tesi_Runner-1
  • Tesi-runner-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.