575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Ares chrom

Model ten to nic innego, jak bardziej elegancka i luksusowa wersja grzejnika elektrycznego Ares. Wariant pokryty powłoką galwaniczną, czyli chromem, jest tak samo uniwersalny i odpowiedni do praktycznie każdej łazienki, sprawdzi się jednak idealnie w tych wnętrzach, których właściciele pragną nadać im nieco nieprzesadzonego szyku. Lśniąca powierzchnia będzie odbijać światło i przypominać niemal lustrzaną taflę, a odpowiedni układ stalowych rur zapewni wygodne, codzienne użytkowanie.


Parametry techniczne grzejnika Ares chrom:


Model Ares chrom, będący jednocześnie suszarką na ręczniki, zbudowany jest z pionowych kolektorów o przekroju półowalnym 40 mm x 30 mm oraz poziomych profili grzewczych o średnicy równej 23 mm. Dostarczany jest wraz z cieczą termiczną i grzałką elektryczną zamontowaną po prawej stronie; grzałka może być wyposażona w wyłącznik lub kontrolę elektroniczną termostatu. W komplecie znajdują się również trzy łączniki międzyrurowe do montażu na ścianie.


W trosce o komfort klientów, włoski producent zadbał również o bezpieczeństwo grzejnika podczas transportu – jest on chroniony specjalnymi osłonami z tworzywa przeciwuderzeniowego, które pozwolą uniknąć przypadkowych zarysowań i uszkodzeń mechanicznych.


Dostępne rozmiary:


Drabinka łazienkowa Ares chrom produkowana jest w czterech rozmiarach, każdy o głębokości 30 mm – 818 mm x 580 mm (15 rur, dwie przerwy), 1118 mm x 580 mm (22 rury, dwie przerwy), 1462 mm x 580 mm (28 rur, trzy przerwy), 1720 mm x 580 mm (34 rury, trzy przerwy).

 

  • Ares_Cromato_Elettrico-1
  • ares-chrom-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.