575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Sax

Model Sax z pewnością wpadnie w oko tym, którzy poszukują surowych rozwiązań idealnych do minimalistycznych i industrialnych wnętrz. Grzejnik jest bowiem pozbawiony miękkich czy obłych linii, a jedyną cechą, która odrobinę go łagodzi, jest strzelistość długich, pionowych profili grzewczych.


Grzejnik Sax jest również modelem elektrycznym, dzięki czemu przystosowany jest do pracy przez cały rok, szybkiej reakcji na zmianę ustawień temperatury, dzięki czemu -  krótkich okresów pracy. Wyposażono go w chronotermostat Wireless, umożliwiający zdalne sterowanie grzejnikiem (wszystkimi jego funkcjami). Nie posiada przewodów, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta. Komunikuje się przy wykorzystaniu fal radiowych, przekazywanych do podłączonego do instalacji odbiornika, a promień jego działania wynosi od 30 m do 50 m. Posiada również opcjonalną funkcję ITCS, ułatwiającą ścisłą kontrolę temperatury i uzyskanie jej o ustalonej godzinie.


Średnica kolektorów wynosi 30 mm, a prostokątny przekrój profili – 20 mm x 25 mm. Dostarczany jest z cieczą termiczną, grzałką elektryczną, posiadającą bezprzewodowy sterownik i przewodem zasilającym o długości 1200 mm.


W zestawie z grzejnikiem znajdą Państwo uchwyty do montażu naściennego wraz ze śrubami i kołkami i bezprzewodowy pilot.


Model Sax produkowany jest także w wersji ze światłem, zwiększającym doznania estetyczne.


Można uzupełnić go o praktyczne akcesoria dekoracyjne i techniczne.

  • Sax_Elettrico-1
  • Sax_Elettrico-2
  • sax-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.