575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Polygon Pionowy

Piękno może mieć wiele znaczeń i każdy odczuwa i definiuje je inaczej, jednakże marka Irsap wprowadzając na rynek model Polygon sprawia, że łącząc najwyższej jakości ciepło z minimalistyczna bryłą grzejnika zachwyci każdego, kto poszukuje zdecydowanej i zarazem pięknej formy.

Budowa ciepła

Polygon przełamuje stereotyp, w którym dominuje pogląd, że grzejnik nie może stać się piękną ozdobą we wnętrzu. Otóż ta minimalistyczna bryła z efektownymi przełamaniami, wraz z trójwymiarową budową i wielokolorowym podświetleniem LED stawia wysoko poprzeczkę w dziedzinie efektownego ogrzewania dekoracyjnego. Elektryczna płyta promiennikowa generuje wysokiej jakości ciepło, które porównywane jest do uczucia ogrzewania promieniami słońca. Ogrzewanie staje się więc zbliżone do jego naturalnej formy, a dzięki elektrycznemu zasilaniu jest dostępne przez cały rok, dopasowując się do potrzeb mieszkańców. Ukryta za przednim panelem grzałka wyposażona zostałą w sterowanie elektroniczne z wykorzystaniem sieci WiFi, to dzięki niej możliwe jest kontrolowanie parametrów pracy z poziomu aplikacji mobilnej na smartfonie. Wprowadzenie takiego rozwiązania powoduje, że są Państwo w stanie wprowadzić zdalnie funkcję czuwania, czy zaplanować ogrzewanie w taki sposób, aby stało się zgodne z rytmem dnia domowników. Polygon to zdecydowanie propozycja dla odważnych, idących z duchem czasu użytkowników, którzy przez wybór modnych dodatków pragną podkreślić charakter wnętrza, które zamieszkują.

Dopasowanie ciepła

Producent oddaje w Państwa ręce dostępny katalog kolorów, który może stać się inspiracją do stworzenia unikatowego zestawienia, łączącego dwie barwy na jednej płaszczyźnie. Jest to rozwiązanie o tyle nietypowe, że Polygon ma szansę stać się prawdziwą ozdobą wnętrza, nadając mu wyrazu. Dla klientów, którzy pragną jednolitej, gładkiej barwy, marka Irsap oddaje do dyspozycji bogatą ofertę z autorskiej palety odcieni. Wykorzystanie wielokolorowego podświetlenie LED wprowadzi w pomieszczeniu niecodzienny, relaksujący klimat, który pozwoli się odprężyć w cieple domowego ogniska. Oferując Państwu najwyższą jakość obsługi, stworzyliśmy poniższą tabelę, która zawiera dokładne wymiary grzejnika, dzięki czemu możecie Państwo dowolnie zaplanować umiejscowienie Polygon. Grzejnik działając niezależnie od sieci centralnego ogrzewania, istnieje możliwość zaintalowania go w dowolnym, najbardziej komfortowym miejscu.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W
1800 500 120 750

  • Polygon-pionowy-irsap
  • polygon-pionowy-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.