575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Piano

Grzejniki elektryczne cieszą się coraz większym powodzeniem u naszych zachodnich sąsiadów, ale i u nas powoli podbijają rynek grzewczy. Doceniane za ekonomię i wydajność pracy, oraz fakt, iż dostarczają nielimitowany dostęp do przyjemnego ciepła, bez względu na porę roku. Lubiany model grzejnika Piano projektu Irsap doczekał się swojej elektrycznej wersji, dając klientom możliwość wyposażenia swojego domu w modny i ciekawy grzejnik, który nie tylko ogrzeje ale i ozdobi wnętrze.

Budowa i funkcje

Stalowa konstrukcja składającą się z okrągłych kolektorów o średnicy 30 mm oraz pionowych elementów o wymiarach 50 x 10 mm zwrócone zostały szerszą stroną do frontu, przypominając na pierwszy rzut oka klawisze fortepianu. Ten zabieg miał na celu uzyskanie jak największej powierzchni grzania, która skutecznie będzie wspomagała obieg ciepła w pomieszczeniu, docierając do każdego zakątka. Grzejniki elektryczne Irsap, w tym i model Piano nie wymagają wcześniejszych przygotowań ze strony użytkownika poza dokonaniem montażu i podłączenia kabla do gniazda zasilania. Uzupełniony o specjalny olej grzewczy już na etapie produkcyjnym czyni go gotowym do pracy od pierwszych chwil. Kolejną zaletą tego typu ogrzewania jest pełna swoboda w zakresie wyboru miejscu instalacji, niezależnego od przebiegu trasy sieci centralnego ogrzewania. W związku z powyższym, to idealna propozycja dla domków letniskowych, bądź zamkniętych inwestycji, do których nie ma możliwości doprowadzenia złączy CO. Nie tylko budować grzejnika Piano przypada do gustu klientom, ale również możliwość wyposażenia go w dodatkowe oświetlenie LED, które z całą pewnością sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne.

Dostępne warianty

Cechą charakterystyczną produktów Irsap, w tym i grzejnika Piano jest elastyczność oraz możliwość zaoferowania klientowi produktu niemalże skrojonego na jego potrzeby. Szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów pozwala na zaaranżowanie grzejnika zarówno w niewielkiej jak i otwartej przestrzeni. Wraz z wyborem wielkości wzrasta moc i wydajność Piano, zatem niezwykle ważnym jest dokładne rozpoznanie potrzeby na ciepło we wnętrzu do którego został wybrany. Irsap stworzył również autorską paletę barw, która daje klientom możliwość stworzenia wyjątkowej aranżacji i przekształcenia przedmiotu użytkowego jakim jest grzejnik w prawdziwe dekoracyjną instalację naścienną, która będzie współgrała i uzupełniała się z otoczeniem.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W
900 443 80 500
900 667 80 750
1800 443 80 1000
1800 667 80 1500
1800 891 80 1800

  • Piano-ele-irsap
  • piano-ele-rysunek-techniczny
  • piano-elektryczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.