575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Kam Air

Irsap jako producent skutecznych systemów ogrzewania dopasowuje swoją ofertę, do potrzeb klientów tak, aby jak najlepiej zaspokoić ich potrzebę ciepła. Konstrukcja Kam Air w wersji elektrycznej sprawia, że jest to jeden z najbardziej wydajnych modeli grzejników łazienkowych, a wszystko to dzięki ukrytemu, wydajnemu nawiewowi powietrza. Wykorzystanie tego typu elementu pozwala skutecznie i szybko rozprowadzić ogrzane powietrze, dostarczając je do każdej części pomieszczenia.

Budowa Kam Air

Kwadratowe kolektory z blachy stalowej o wymiarach 30 x 30 mm stanowią podstawę budowy grzejnika Kam Air, ponieważ to na nich osadzone zostały poziome profile grzewcze o przekroju prostokątu, z wymiarami 25 x 20 mm, wnętrze tych rurek zostało uzupełnione specjalną cieczą termiczną. System nadmuchu został umieszczony w dolnej części grzejnika Kam, za rzędem profili grzewczych, przez co nie zaburza estetyki bryły, wpływając w znaczy sposób na wydajność pracy. Wentylator równoważy temperaturę, rozprowadzając ją równomiernie w pomieszczeniu, w którym został umiejscowiony. Dla zwiększenia komfortu wynikającego ze sterowania pracą, został wykorzystany termostat elektroniczny Wireless. Niewątpliwie kolejną zaletą grzejnika jest jego wysoka funkcjonalność, ponieważ z całą pewnością może on służyć jako suszarka do tekstyliów, co ma istotne znaczenie w przypadku niewielkich powierzchni i minimalizowania akcesoriów we wnętrzu.

Warianty Kam Air

Decydując się na grzejnik Kam Air mają Państwo możliwość wyboru spośród trzech dostępnych wysokości grzejnika oraz jednej szerokości. Takie zróżnicowanie pozwala odpowiednio dopasować ten model do potrzeb i wielkości wnętrza, gwarantując uzyskanie satysfakcjonujących osiągów i parametrów pracy. Ponadto każdy klient może dowolnie decydować o kolorze wykończenia, bazując na standardowym odcieniu ponadczasowej bieli, ewentualnie wybierając spośród autorskiej palety barw RAL producenta.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc grzałki W Moc boostera W
920 600 124 500 1000
1480 600 124 750 1000
1960 600 124 1000 1000

  • Kam-air-ele-Irsap
  • kam-air-ele-rysunek-techniczny

 

 

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.