575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Venus chrom

Pogodzenie estetycznej klasy i dużej funkcjonalności z prostą, nierzucającą się w oczy formą wydaje się wprost niemożliwe; włoska marka Irsap jak zwykle jednak łamie schematy, udowadniając, że przy zastosowaniu odpowiednich technologii i materiałów najwyższej jakości, nie ma rzeczy niemożliwych. Projektem, łączącym w sobie wszystkie te cechy jest grzejnik drabinkowy Venus w wersji chromowanej.


Venus chrom to w dalszym ciągu bardzo prosta i poręczna drabinka, zbudowana w taki sposób, by jej używanie było przede wszystkim wygodne; po pokryciu powłoką galwaniczną (chromem) okazuje się być jednak modelem gustownym i luksusowym, a nieskomplikowana budowa jeszcze bardziej to uwidacznia. Grzejnik Venus składa się ze stalowych, pionowych kolektorów o półowalnym przekroju 30 mm x 40 mm i wbudowanych w nie poziomych profili grzewczych o średnicy równej 23 mm. Pomiędzy poszczególnymi partiami poziomych rur pozostawiono odstępy, umożliwiające wykorzystanie grzejnika jako praktycznej suszarki na ręczniki. W zestawie z nim znajdują się cztery łączniki międzyrurowe do montażu naściennego.


Model Venus produkowany jest w czterech, następujących rozmiarach, z których każdy ma głębokość równą 55 mm:

  • 818 mm x 595 mm,
  • 1118 mm x 595 mm,
  • 1462 mm x 595 mm,
  • 1720 mm x 595 mm.

 

  • Venus_Cromato_Elettrico-1
  • venus-chrom-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.