575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Minuette

Niezwykle modna i stylowa drabinka retro Minuette zasilana energią elektryczną, to najlepszy wybór dla aranżacji utrzymanych w klimacie vintage. Wykonany z największą dokładnością przy użyciu stali najwyższej jakości będzie gwarantował Państwu bezpieczne i modne ogrzewanie, ciesząc oko mieszkańców i zachwycając gości. Zapraszamy do zapoznania się z modelem Minuette.

Budowa Minuette

Wyjątkowy grzejnik drabinkowy, stylizowany na ponadczasowy klimat retro będzie przyjemną dla oka instalacją wnętrz utrzymanych w duchu vintage. Wykonany ze stalowych rurek o średnicy 30 mm z ozdobnymi złączeniami kolektorów z profilami nadają mu wyjątkowego uroku, wzorując się na grzejnikach z minionej epoki. Niecodzienna funkcjonalność pozwala traktować Minuette jako wydajną suszarkę do odzieży i ręczników, co czyni go wyjątkowym i niezbędnym akcesorium w każdej łazience. Grzejnik Minuette działa w pełni niezależnie od sieci centralnego ogrzewania, zasilany w pełni energią elektryczną pozwala cieszyć się ciepłem, dając szansę zapomnieć o dyskomforcie towarzyszącym okresom przejściowym pór roku. Taki sposób zasilania gwarantuje również natychmiastową gotowość do pracy, bez szczególnych przygotowań, ponieważ Minuette już na etapie produkcyjnym został wypełniony specjalnym olejem grzewczym. To, co charakteryzuje grzejniki elektryczne, to uniwersalność, ponieważ wybór odpowiedniego miejsca przeznaczonego do montażu nie będzie uzależniona od przebiegu złączy CO, a jedynie niedaleka odległość do gniazdka elektrycznego.

Dostępne warianty

Wyjątkowy design stylizowany w duchu retro wymaga zdecydowanej oprawy kolorystycznej, dlatego producent Irsap daje Państwo możliwość wyboru koloru spośród dostępnego chromu, złota, brązu szczotkowanego, miedzi szczotkowanej i satynowego niklu. Dostępne warianty w pełni oddają klimat vintage. Grzejnik Minuette dostępny jest w czterech wysokościach, gwarantując odpowiednie dobranie do potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Wysokość mm Szerokość mm Moc W
596 540 150

 

  • Minuette_Elettrico-1
  • minuette-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.