575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Get Up Air

Najlepsza oferta na rynku grzejników elektrycznych, wyposażona w dodatkowy nawiew, którego użycie sprawia, że praca Get Up Air od marki Irsap staje się jeszcze bardziej wydajna. Sprawdź charakter tego urządzenia i zamów go już dziś, aby cieszyć się nielimitowanym dostępem do ciepła w nowoczesnym stylu.

Budowa Get Up Air

Wyróżniająca się na tle innych modeli grzejników drabinkowych konstrukcja Get Up Air jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy pragną wydajnego źródła ciepła w połączeniu z funkcjonalnością. Zbudowany ze stalowych rurek o średnicy 23 mm opartych na pionowych kolektorach 30 mm tworzą ciekawą, zupełnie unikatową formę. Grzejnik Get Up Air podzielony jest na dwie części, górna może służyć jako suszarka do odzieży, dzięki zastosowaniu szerokiego rozstawu pomiędzy elementami, daje swobodę bezproblemowego zawieszania tekstyliów. Dolna część posada dużo bardziej gęściej osadzone profile, tworząc wydajny panel grzewczy. Model Air wyróżnia wkomponowany w dolnej części Booster, który dzięki wysokiej mocy pracy sprawia, że obieg powietrza a w tym wymiana ciepła jest o wiele bardziej skuteczna. Wprowadzone przez firmę Irsap rozwiązanie dedykowane jest dla otwartych, wymagających przestrzeni. Natychmiastowa gotowość do pracy została osiągnięta dzięki fabrycznemu uzupełnieniu grzejnika w specjalną ciecz grzewczą.

Dostępne warianty

Prezentowany model grzejnika Get Up Air zasilany jest w pełni elektrycznie, co daje użytkownikowi możliwość indywidualnego dopasowania pracy urządzenia, bez ograniczania się do sezonu grzewczego lub dogrzewania domu jedynie w razie potrzeby. Zastosowana w tym typie grzejnika grzałka wyposażona jest w bezprzewodowy sterownik zezwalający na zdalne sterowanie. Aby jeszcze bardziej dopasować produkt do oczekiwań i gustu klienta, marka Irsap proponuje skorzystać z szerokiej palety barw oddając klientom do dyspozycji 45 kolorów wykończenia. Poniższa tabela przedstawia dostępne warianty mocy oraz rozmiary.

Wysokość mm Szerokość mm Moc boostera W Moc grzałki W
1138 550 1000 500
1561 550 1000 750

 

  • Get_Up_Air-1
  • get-up-air-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.