575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Jazz Air

UWAGA!
Model grzejnika Jazz Air elektryczny został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Prezentujemy Państwu grzejnik elektryczny Jazz Air z wbudowanym boosterem, który wspomaga i zwiększa wydajność cieplną urządzenia. To zdecydowanie propozycja dla wymagających pomieszczeń, spełniające oczekiwania każdego użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z jego charakterystyką.

Budowa Jazz Air

Wersja grzejnika Air to bardziej rozbudowana bryła grzejnika Jazz, który jest jednym z najciekawszych modeli drabinkowych pod względem designu oraz użytkowości. Zbudowany z najwyższej jakości stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz nie ulega korozji, dlatego grzejniki tego typu idealnie odnajdą się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności jak np łazienki czy kuchnie. Trzon konstrukcji stanowią dwa asymetrycznie umiejscowione kolektory 30 x 30 mm, które uzupełnione o poziome rurki o przekroju 25 x 20 mm ze ściętymi końcówkami, tworzą ciekawą, dynamiczną bryłę, która będzie zachwycać użytkowników oraz gości. Dzięki zachowaniu optymalnych odległości pomiędzy rurkami, otrzymują Państwo możliwość swobodnego zawieszania tekstyliów oraz odzieży do osuszenia, przez co Jazz Air z powodzeniem zastąpi tradycyjne suszarki do odzieży. To, co odróżnia model Air od klasycznego Jazz to umiejscowiony w tylnej części booster, który wspomaga pracę grzejnika, dzięki zwiększeniu przepływu powietrza w pomieszczeniu, doprowadza do szybszego i bardziej wydajnego rozprowadzenia ciepła. Zdecydowanie jest to rozwiązanie dla wymagających użytkowników oraz dla trudnych do ogrzania, otwartych przestrzeni.

Dostępne warianty

Producent proponuje w tym przypadku rozwiązanie, w którym wykorzystanie energii elektrycznej pozwala na użytkowanie grzejnika Jazz Air przez cały rok, dopasowując ogrzewanie pod indywidualne potrzeby użytkowników. Poniższa tabela przedstawia dostępne wielkości oraz moc tego modelu, dając Państwu możliwość dopasowania wielkości pod potrzeby i możliwości pomieszczenia. Producent Irsap stworzył unikatową paletę barw składającą się z 45 kolorów oraz trzech dostępnych wariantów wykończenia powierzchni. Personalizowanie produktu przez dobranie koloru dopasowanego pod własne upodobania nadaje mu unikatowego, dekoracyjnego charakteru.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc W

927

600

1000

1327

600

1000

1807

600

1000

 

  • Jazz_Air-1
  • jazz-air-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.