575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Orimono

A gdyby tak zmaterializować ciepło i niczym obraz oprawić je w efektowną i zaraziem minimalistyczną ramę? Niezwykły efekt współpracy projektanta Marco Taietta z marką Irsap, która to skutkowała stworzeniem Orimono - wyjątkowego grzejnika elektrycznego, który wykorzystuje naturalne płótno wełniane do uzyskania niezwykłej i efektownej kompozycji.

Budowa Orimono

Promieniujący przyjemnym ciepłem panel grzewczy został zamknięty w okrąglej ramie o średnicy 1400 mm oraz ukryty za naturalną tkaniną Kvadrat, która została stworzona z mieszanki 90% wełny i 10% nylonu. Projektant swoim zamysłem dążył do uzyskania odmiennej, bardziej przyjemnej formy w porównaniu do stalowych, twardych i wizualnie chłodnych konstrukcji, która nie tylko zadba o optymalną temperaturę w pomieszczeniu, lecz również ozdobi je i nada charakteru. Orimono w wersji elektrycznej nie współpracuje z wodną siecią centralnego ogrzewania, zatem może zostać zainstalowany w dowolnym miejscu, gdzie jedynym wymogiem będzie niedaleka odległość do gniazda elektrycznego. Wnętrza, do których nie ma możliwości doprowadzenia złączy wodnych mogą stać się przyjemnie ciepłe. Taka forma zasilania jest doskonałą alternatywą dla sieci CO, ponieważ ściśle dopasowuje się do potrzeb mieszkańców, gwarantując ogrzewanie przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy oraz dla takich, które nie wymagają ciągłej pracy grzejnika jak np. pomieszczenia biurowe. Grzejnik Orimono wyposażony jest w pilot działający na podczerwień, który umożliwia szybsze i łatwiejsze sterowanie parametrami pracy.

Dostępne warianty

Grzejnik elektryczny Orimono występuje w jednym rozmiarze o średnicy 1400 mm, jednak mnoga ilość zastosowanych odcieni tkaniny Kavat umożliwia idealne dopasowanie koloru do wystroju wnętrza, w połączeniu z białą bądź jasnopopielatą ramą. Klienci decydujący się na ten model grzejnika mają możliwość wyboru spośród takich barw jak Popielaty, Avio, Szałwia, Szafran czy Cegła.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W
1402 1402 118 750

  • Orimono-ele-1
  • kolory-orimono
  • Orimono-2
  • ORIMONO_ELETTRICO-tech

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.