575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Elektryczny Xilo

Grzejnik elektryczny Xilo to propozycja alternatywnego źródła ciepła od marki Irsap- idealny jako dodatkowe źródło ciepła, lub alternatywne dla tradycyjnej sieci ciepłowniczej centralnego ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką tego wyjątkowego modelu.

Budowa Xilo

Stalowy grzejnik elektryczny Xilo to praktyczny grzejnik łazienkowy, który dzięki swojej konstrukcji szybko stanie się wyjątkowo wydajną suszarką do odzieży i innych tekstyliów. Trzonem budowy Xilo są dwa pionowe kolektory, których okrągła bryła wynosi 30 mm średnicy, uzupełniona poziomymi płaskimi rurkami, których wymiary wynoszą 50 x 10 mm i umieszczone zostały szerszą stroną do frontu. To, co wyróżnia ten model grzejnika od innych w stylu drabinkowym, to zdecydowanie fakt, że przerwy nie następują pomiędzy każdą poziomą rurką, lecz po ich szeregu. Takie rozwiązanie pozwala zawiesić tekstylia, które to będą osuszane i ogrzewane większą powierzchnią jednocześnie, co ma również wpływ na ogólną wydajność grzejnika, który będzie w stanie ogrzać większą powierzchnię w krótszym czasie.
W standardowym wyposażeniu grzejnika znajdą Państwo 4 łączniki międzyrurowe do montażu na ścianie, termostat elektroniczny Wireless, oraz pilot zdalnego sterowania. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zasilanie elektryczne, które w pełni dopasowuje się do indywidualnych potrzeb pomieszczenia i użytkowników, dostarczając ciepło przez cały rok, pozwalając zapomnieć o dyskomforcie termicznym, towarzyszącym w okresach przejściowych pór roku. Jest to nowoczesne rozwiązanie, jednak lubiane i cieszące się coraz większą popularnością .

Dostępne warianty

Szeroka paleta barw i wykończeń powierzchni marki Irsap pozwala w dowolny sposób spersonalizować grzejnik Xilo pod potrzeby i gust właścicieli. To niezwykłe rozwiązanie sprawia, że grzejnik jako rzecz typowo użytkowa może stać się pięknym akcentem dekoracyjnym w pomieszczeniu, stanowiąc jego element uzupełniający lub główny punkt w pomieszczeniu. Poniżej przedstawiliśmy dostępne rozwiązania w zakresie doboru mocy oraz rozmiarów, pozwoli to Państwu podjąć decyzję która wielkość Xilo będzie najbardziej odpowiednia do urządzanej przestrzeni.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc grzałki W

1156

506

600

1520

506

800

1520

606

1000

1744

606

1200

 

  • Xilo_Elettrico-1
  • xilo-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.