575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Soul

Nowoczesna interpretacja grzejnika łazienkowego, która łączy element dekoracyjny i funkcjonalny. Dedykowany dla nowoczesnych wnętrz o unikatowym charakterze, który będzie nie tylko dbał o odpowiedni klimat wnętrza ale również zapewni mu ciekawą oprawę.

Budowa Soul

Cechą charakterystyczną tego modelu są dwa pionowe kolektory o średnicy 30 mm, które umiejscowione zostały asymetrycznie, na boku grzejnika Soul. Osadzone na ich przedniej ścianie poziome płaskie elementy wykonane ze stali, o wymiarach 50 x 10 mm tworzą ciekawą i niecodzienną bryłę. Zachowane odstępy pomiędzy profilami umożliwiają swobodne zawieszenie tekstyliów do osuszenia, dzięki czemu grzejnik Soul doskonale sprawdzi się w roli suszarki w łazience czy garderobie. Elektryczne zasilanie tego modelu pozwala na korzystanie z jego funkcjonalności przez cały rok, również w okresach przejściowych czy poza sezonem grzewczym. Całkowita niezależność od wodnej sieci centralnego ogrzewania pozwala na swobodny wybór miejsca montażu, ponieważ jedynym wymogiem jest niedaleka odległość od klasycznego gniazdka elektrycznego, które jest źródłem zasilania. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to natychmiastowa gotowość do pracy, osiągnięta dzięki fabrycznemu wypełnieniu grzejnika Soul specjalnym olejem grzewczym, dzięki temu mogą się Państwo cieszyć przyjemnym ciepłem kilka chwil po dokonanej instalacji.

Dostępne warianty

Producent grzejników Irsap oddaje do Państwa dyspozycji trzy wielkości modelu Soul, umożliwiając odpowiednie dobranie mocy i rozmiaru do potrzeb, i możliwości pomieszczenia. Jesteśmy pewni, że odpowiednio dobrany, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego wysoce dekoracyjny charakter może zostać podkreślony przez jeden z 45 dostępnych kolorów wykończenia z autorskiej palety barw Irsap.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc W

1054

550

400

1418

550

700

1754

550

1000

 

  • Soul_Elettrico-1
  • soul-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.