575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Funky Air

Wiemy jak ważny jest wybór najlepszego grzejnika łazienkowego, który nie tylko będzie wydajny, ale również zastąpi suszarkę do odzieży, dlatego dobieramy dla Państwa propozycje systemów grzewczych, składających się z topowych modeli od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejnika Funky Air od Irsap.

Budowa Funky Air

Zbudowany ze stalowych rur o średnicy 23 mm, które zespolone zostały z kolektorami z wytłaczanej stali o średnicy 30 mm, tworzą ciekawą, dynamiczną strukturę z asymetrycznym osadzeniem kolektorów. Optymalne odległości pomiędzy rurkami dają możliwość swobodnego zawieszenia tekstyliów do osuszenia, przez co Funky Air jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych łazienek, w których funkcjonalne rozwiązania łączą się z designem. Warto mieć na uwadze, że ten model grzejnika zasilany jest energią elektryczną, gwarantuje to dostęp do ciepła przez cały rok, dopasowując się do potrzeb użytkowników. Wypełniony już na etapie produkcyjnym, specjalną cieczą termiczną jest gotowy do pracy od razu po przeprowadzonej instalacji. W tylnej części grzejnika został umieszczony nowoczesny system nadmuchu, którego moc osiąga 1000 W, jest to nowoczesne rozwiązanie, które ma na celu ogrzewać pomieszczenie szybciej i bardziej wydajnie.

Dostępne warianty

Grzejnik dekoracyjny Funky Air dostępny jest w trzech rozmiarach, ze zróżnicowaną mocą grzałki, aby ułatwić Państwu dokonanie idealnego wyboru dostosowanego do potrzeb i wielkości pomieszczenia, zawarliśmy dane dotyczące grzejnika w poniższej tabeli. Personalizacja produktu jest możliwa przy dopasowaniu jednego spośród dostępnych 45 kolorów wykończenia, z palety barw producenta, taki zabieg nie tylko pozwoli osiągnąć ciekawy efekt dekoracyjny ale również nada wnętrzu unikatowego charakteru.

Wysokość mm Szerokość mm Moc grzałki W Moc boostera W
967 600 500 1000
1483 600 750 1000
1870 600 1000 1000

 

  • Funky_Air-1
  • funky-air-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.