575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Bella

Projekt grzejnika Bella został stworzony z myślą o minimalistycznych, surowych pomieszczeniach, dla których dobrane elementy będą nie tylko funkcjonalne ale i piękne. Zapraszamy do zapoznania się z nowym grzejnikiem producenta systemów grzewczych Irsap.

Budowa Bella

Stworzony ze stali nierdzewnej, stylizowany elektryczny Bella, to model grzejnika stylizowanego na wzór drabinek retro. Wykorzystanie stali nierdzewnej daje Państwu gwarancję bezawaryjności i bezpieczeństwa użytkowania, ponieważ grzejnik Bella nie będzie poddawał się korozji, dlatego jest to idealna propozycja do wilgotnych miejsc takich jak kuchnia czy łazienka. Stworzony z rurek o średnicy 25 mm z zastosowaniem ozdobnych łączeń tworzy niecodzienną konstrukcję, której lekka, ażurowa bryła będzie przyjemnym dla oka, funkcjonalnym akcesorium łazienkowym. Zastosowanie szerokich, poziomych relingów, które rozmieszczone zostały w szerokich przerwach, umożliwiają traktowanie Bella jako dekoracyjnego wieszaka na ręczniki. Niedominujący design sprawia, że Bella jest idealnym dodatkiem nie tylko do stylizowanych pomieszczeń typu vintage, lecz również sprawdzi się w roli grzejnika w nowoczesnych, industrialnych loftach lub minimalistycznych, luksusowych łazienkach.

Dostępne warianty

Grzejnik Bella zasilany jest w pełni elektrycznie, zatem jest to całoroczne źródło ciepła, które z całą pewnością pomoże zapomnieć o dyskomforcie termicznym, związanym z przejściowymi porami roku. Z jego pomocą chłodne wiosenne poranki mogą stać się przyjemnie ciepłe. Producent Irsap dopuszcza trzy rodzaje dostępnych wykończeń w postaci satyny, szczotkowanej miedzi czy chromu, dając gwarancję, że Bella będzie nie tylko dużo bardziej odporna na uszkodzenia, lecz również nada aranżacji nieco bardziej ekskluzywnego wykończenia. Poniższa tabela przedstawia dostępne warianty rozmiarowe oraz moc grzejnika, zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Wysokość mm Szerokość mm Moc W
550 532 150
875 532 150
1200 532 250

 

  • Bella_Elettrico-1
  • bella-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.