575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Get Up

Nowoczesna propozycja marki Irsap dla zdecydowanych i świadomych klientów, którzy uwielbiają innowacyjne rozwiązania. Grzejnik elektryczny Get Up to rozwiązanie dedykowane dla wyjątkowych wnętrz.

Budowa Get Up

Niezwykle oryginalny i niespotykany design grzejnika Get Up to propozycja dla odważnych i zdecydowanych użytkowników, którzy poza wydajnym źródłem ciepła cenią sobie design przedmiotów użytkowych, dopełniających ale jednocześnie zmieniających oblicze wnętrza. Konstrukcja Get Up składa się w pełni ze stalowych elementów, a pionowe kolektory o średnicy rurek 30 mm w połączeniu z ożebrowaniem, w postaci poziomych relingów o średnicy 23 mm tworzą niecodzienną konstrukcję. Model Get Up podzielony jest na dwie części, górna o rzadszej ilości rurek jest miejscem idealnym do korzystania z niego jak z suszarki do odzieży przez zawieszanie tekstyliów do łącznego obciążenia konstrukcji o wartości 7 kg, zaś dolna, która zawiera zwiększoną gęstość profili tworzy swojego rodzaju ekran cieplny. Ażurowa forma tego modelu nie tylko sprawia, że wizualnie staje się on lżejszy, ale również sprawia, że ułatwiony jest przepływ powietrza pomiędzy elementami, co ma znaczący wpływ na wydajność grzania. Jesteśmy pewni, że ten model grzejnika spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępne warianty

Producent Irsap wykorzystał energię elektryczną jako źródło zasilania, które jest gwarancją dostępności ciepła przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy. To rozwiązanie dedykowane jest w szczególności dla pomieszczeń do których nie zostało doprowadzone złącze centralnego ogrzewania, lub nie jest wymagane stałe ogrzewanie powierzchni. Grzałka wykorzystana w tym modelu wyposażona została w bezprzewodowy sterownik, który dzięki wykorzystaniu zdalnej metody ustawiania temperatury jest niezwykle przydatną ale i wygodną metodą kontroli nad pracą urządzenia. Dla zwiększenia walorów dekoracyjnych Get Up, producent dopuścił możliwość skorzystania z palety barw obejmującej 45 kolorów wykończenia, co pozwoli nadać mu uniwersalnego charakteru, dopasowanego do wystroju wnętrza.

Wysokość mm Szerokość mm Moc W
1076 550 500
1499 550 750

 

  • Get_Up_Elettrico-1
  • get-up-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.